Playmate a pictorialy srpnového vydání

21. července 2022 22:53

V čísle 8/22 vás potěší...

Kočka na rozpálené střeše

Hvězda úvodního pictorialu MIRKA PIKOLOVÁ brala v roce 2019 na soutěži Miss Czech Republic titul třetí vicemiss, poté se věnovala tanci, modelingu a zúčastnila se reality show Love Island. Před časem přišla nabídka Playboye a po seznámení se s koncepcí Mirka kývla na pictorial s výstižným názvem Kočka na rozpálené střeše. Výsledkem jsou snímky z kategorie velmi odvážných, přičemž během focení nebyla o adrenalin nouze. Mirka totiž trpí závratí, během focení střídaly vysoké denní teploty chladné noci, nechyběla ani letní bouřka. Vedle hlavní protagonistky se na úspěchu díla podepsal zpěvák a fotograf Miro Šmajda, Peter Nagy má evidentně zdatného následovníka.

Sebelítost je k ničemu

Srpnovou Playmate je rodačka z kosovské Prištiny, IRIS SHALA, která poprvé zaujala v rakouské televizní show Austria a Next Topmodel. Do povědomí německy mluvící populace se dostala prostřednictvím role stážistky Michelle z telenovely Anna und die Liebe, vysílané na SAT 1.

Záhy Iris oslovil německý Playboy a byl z toho titul Playmate, následovaly práce na reklamách a nabídky na účast v seriálech. Přestože tetování evokuje představu slečny drsňáka, je opak pravdou, Iris prostě tetování miluje. Kromě toho nehledá muže na jednu noc a vyhýbá se kolegům z branže, neboť z vlastní zkušenosti ví, že většina modelů je ještě ješitnější než holky. Chce prostě chlapa, nikoli kuřátko.

V rodném Kosovu zažila válku a ví, jak rychle může skončit lidský život. Proto ničeho nelituje, vyhýbá se sebelítosti, přijímá svůj osud a váží si toho, co má. V dětství se věnovala baletu a provaz zvládne stále.

Splněný sen

Šestadvacetiletá maminka DENISA údajně podědila geny a fotogeničnost po tátovi, už v dětství snila o profesi fotomodelky a jak vidno, začíná si plnit svůj sen rovnou v Playboyi. Kromě toho miluje věčně usměvavá rodačka z Bečova jízdu na koni, hudbu, umění a nedrží se při zemi. Vzhledem k ukázanému je zřejmé, že k tomu nemá sebemenší důvod a lze jen doufat, že se nejednalo o spolupráci poslední.