22. července 2021 19:59

Playmate a pictorialy srpnového vydání

Playmate a pictorialy srpnového vydání

Tělo jako zbraň...

Srpnová Playmate MARIE RAUSCHER před časem volila mezi kariérou strážkyně zákona a modelingem. Nakonec dostalo focení přednost před uniformou a palnou zbraní a jak vidno, stalo se tak jednoznačně ku prospěchu věci. Vzhledem k dosavadním modelingovým úspěchům přišla logicky nabídka ze strany Playboye a hned z toho byl titul dívky druhého prázdninového měsíce. Fotilo se na španělském ostrově Mallorca, ale místo notoricky známých letovisek došlo na kombinaci slunce a nehostinné, vyprahlé krajiny. Čtenářům Playboye se tak dostalo exkluzivně porce dokonalých křivek.

Vším, čím jsem, jsem ráda...

Navíc se v případě MÍŠI jedná o atraktivní dámu, pro kterou slovo „nemožné“ představuje neznámý pojem. Proto po několika neúspěšných pokusech dostat se jako letuška na palubu privátních letadel na branži nezanevřela. Naopak, v reakci zvolila silně netradiční odpověď v podobě zdárného absolvování pilotní školy, proto cesta do oblak a zpět například na palubě cessny nepředstavuje sebemenší problém.

Kromě toho je Míša, která sama sebe charakterizuje jako křehkou bojovnici, majitelkou svatebního salonu a nezřídka bojuje u příležitosti obřadů s dojetím. Tak už to prý ale v případě dívek s dobrodružnou povahou, romantickou duší, dobrým srdcem, touhou po svobodě a životě podle vlastních představ prostě chodí.