25. září 2020 10:03

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Holky Alvesovy...

Pan Alves bude nejspíše zkušený, životem těžce prověřený muž, důkazem čehož jsou jeho z jedné akce stvořená dvojčata nesoucí jméno NAIARA a NARA. Mladé dámy jsou od sebe, jak tomu bývá v případě dvojčat většinou zvykem, prakticky k nerozeznání. Nakonec, po bedlivém zkoumání ze strany redakce Playboye, tedy mužů nad jiné povolaných, bylo konstatováno, že Naira má o něco delší vlasy, zatímco Naru odlišuje od sestry piercing v bradavce. Prostě holky k nakousnutí.

Dokonalost sama...

Říjnová Playmate KAROLÍNA HUVAROVÁ je proslulá fitness a kondiční trenérka, která po vzoru herečky Jennifer Lopez nemá problém přiznat, že její největší předností jsou dolní partie sedací. Těm se mohli mimo jiné, pochopitelně ve vší počestnosti, svého času obdivovat hokejisté Carolina Thunderbirds, jichž byla Karolína jako historicky první Evropanka kondičním koučem. Nejen sportem je ovšem majitelka dokonalého těla živa, v USA mimo jiné vystudovala na American University Washington College of Law imigrační právo. Nelze se tedy divit, že vzápětí poté, co projevila přání představit sebe a své tělo na stránkách Playboye, dostalo se jí veskrze pozitivní odezvy. A protože proti nebyla ani fitness značka Nebbia, vznikl na terase 27. patra jistého pražského mrakodrapu pictorial z kategorie mimořádně zdařilých.

Hlavně, že je o čem psát...

Je snadno pochopitelné, že v okamžiku, kdy se mladá krásná dívka stane držitelkou prestižního titulu Miss Milano Eleganza 2007, ocitne se v hledáčku úspěšných mužů. Své o tom ví rovněž vítězka z roku 2007 GLORIA PATRIZI, jejíž jméno bylo v minulosti spojováno s bývalým výtečným fotbalistou a především úspěšným trenérem Juventusu Turín Massimilianem Allegrim. Jak tomu bývá v životě zvykem, muže, který vyhrál s Juventusem z pozice trenéra pětkrát titul, vystřídal dnešní Gloriin manžel, ropný magnát Filippo Braghieri. A italský bulvár má o čem psát.