19. září 2018 11:50
Jan Kratochvíl

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Být včas na správném místě…

Své o tom ví rodačka z Ukrajiny žijící v Moskvě Valeria Lakhina, přáteli oslovovaná Lera. Vystudovaná psycholožka si totiž přivydělávala jako servírka, během této pracovní činnosti byla oslovena do té doby neznámou osobou a na modelingovou kariéru bylo rázem zaděláno. Rusovláska v říjnovém pictorialu ztroskotá na pustém ostrově. Určitě nejsem sám, kdo by se stal rád jejím Pátkem.

Od všeho trochu…

Říjnovou Playmate Šárku lze charakterizovat jako velmi půvabný, leč zároveň silně výbušný materiál. Svému okolí totiž podle vlastních slov nabízí opravdu výživný koktejl v podobě nepochopitelnosti, neuchopitelnosti, nepředvídatelnosti, nelogičnosti, zranitelnosti, něhy, vášnivosti, bezcitnosti a věrnosti. Každý si může vybrat. Preferuji Šárku jen v pánském triku.

Dolce vita

Šestadvacetiletá Nizozemka Angy je ošetřovatelka s bakalářským titulem. Modelingu se věnuje od roku 2010, za tu dobu stihla mimo rodné země tulipánů, větrných mlýnů a vynikajících sýrů předvádět v Paříži, Cannes, a dokonce i v ropou nasáklém Kuvajtu. Za účelem přípravy pictorialu pro Playboy si se svým přítelem a fotografem v jedné osobě odskočili do daleké pustiny v Americe. Angy totiž preferuje vše nové, když jedinou neměnnou konstantou jejího života je krabička se sladkostmi.

Splněný sen…

Liz Stewart na to šla od píky. Ve dvaceti pracovalo jako Bunny v losangeleském Century City Playboy. Pak zvládla casting a v roce 1984 se stala červencovou Playmate. Po mateřské dovolené a práci realitní agentky vyslyšela hlas svého srdce. Následoval návrat do Playboye, produkce a styling takových hvězd, jako Carmen Electra či Pamela Anderson. Dnes obstarává videoprodukci pro Playboy. com. Šťastná to žena!

Není nad tradice…

Původně toužila dcera léta „kočujícího“ vojáka americké armády Gale Olson po profesi astronautky. Když se rodina usadila v Kalifornii, přišla nabídka z kategorie těch, které se neodmítají, v podobě pózování pro Playboy. Svůj odvážný počin komentovala v roce 1968 slovy, že každá dívka, která na to má figuru, chce být Playmate. Naštěstí pak v jejím případě nepadlo jablko daleko od stromu, v květnu 2009 se totiž stala Playmate dcera Crystal McCahill.