18. listopadu 2021 18:39

Playmate a pictorialy prosincového vydání

Playmate a pictorialy prosincového vydání

Ubal a zmiz...

Přesně tak se jmenuje herecký debut české rapperky a zpěvačky jménem SHARLOTA, kterou do širšího povědomí dostalo album Sextape z loňského roku. Na tom, že se stala jedinou nominovanou ženou ve znovu probuzené anketě Zlatý slavík v kategorii Hip hop & rap, nezměnila nic ani skutečnost, že si ve zmiňovaném filmu zahrála striptérku. Kromě toho má ráda lilie, totální dřinu spojenou s disciplínou CrossFit a tetování, které podle jejího názoru kryje prakticky nepoznatelné nedokonalosti jejího těla.

Na stránkách Playboye herečka a zpěvačka prezentuje přerod dívky v ženu prostřednictvím provokujících snímků v luxusním spodním prádle Provoque. Jak totiž šťastně zasnoubená Sharlota přiznává, začíná novou etapu svého života, těší se na svatbu a založení rodiny. To ovšem rozhodně neznamená, že by Playboyi dala definitivně sbohem…

Kamarádi v pekle...

Prosincová playmate ZURIÑE ASPIUNZA sice do království Luciferova rozhodně nespěchá, nicméně vzhledem k tomu, co má za sebou, je pevně přesvědčena o tom, že by se neztratila ani mezi čerty, se kterými nebývají žerty. Sama sebe považuje za nezávislou ženu a stoupenkyni hesla: Když nemůžeš, tak přidej, a adrenalin musí lítat. Vyznavačka šílenství v mezích zákona a zdravého rozumu chce cestovat po celém světě a v dohledné době narazit na chlapa ražení herce Channinga Tatuma, který pro ni představuje mužský ideál. Nahota je pro španělskou krásku přirozená, kromě toho ujíždí na čokoládě, vysokých podpatcích a sexu.

Celebrity nebrat...

Po Česku a Španělsku přijde řada na pětadvacetiletou modelku, Švýcarku TAYLOR BRUMANN. Vyslankyně země helvetského kříže sice navštěvuje herecké kurzy, celebrity ji však neberou, jistou šanci by snad mohla mít mladší verze Brada Pitta. Kromě toho docela dobře lyžuje, ještě rychlejší je ovšem v balení kufrů, neboť kromě dlouhých procházek s přáteli, pobytů v přírodě, poslouchání muziky a pití dobrého vína miluje cestování.

Jinak se Taylor považuje za veselou, neposednou a hyperaktivní osobu, která nevydrží moc dlouho sedět na svém hezkém zadku. Kromě toho je blonďaté stvoření sarkastické, silně emocionální a empatické.