19. listopadu 2020 19:20

Playmate a pictorialy prosincového vydání

Playmate a pictorialy prosincového vydání

Místo lovu tuleňů – fotomodeling...

Když se někdo narodí a prožije část života v mrazivém sibiřském městě Krasnojarsk, nelze se divit jeho touze po teplu a slunci. Původně ANASTASSY, chcete-li STACY, zatoužila po Toskánsku, návštěva Prahy se však rovnala lásce na první pohled, která dosud trvá s neztenčenou intenzitou. Zatímco však v rodném Rusku bavil krásku především lov tuleňů, v české metropoli se rozhodla věnovat energii, schopnosti a dokonalé tělo fotomodelingu. Vedle práce pro módní návrháře propadla kouzlu sexy fotografií, a když se sešlo slunce spolu s balíky slámy, přišel čas Playboye.

Poprvé a určitě ne naposled...

Prosincové číslo Playboye má hned dvě playmate, v obou případech se jedná o známé německé modelky. Aktuálně nejpopulárnější neoděná modelka země našich západních sousedů a úspěšná dýdžejka MICAELA SCHÄFER zahájila svou hvězdnou dráhu v roce 2006, kdy se účastnila populární televizní show Příští topmodelka. STELLA SCHULZ, známá rovněž jako Stella Kern, spojila své začátky s YouTube, když s úspěchem přesvědčovala matky, že mateřství se ani zdaleka nerovná byť jen začátku konce sex-appealu. Obě dámy se pak spolu potkaly při natáčení televizního pořadu, slovo dalo slovo a focení pro český Playboy se stalo realitou. Realizace pictorialu na luxusním hausbótu poblíž Berlína se chopil známý fotograf Tobias Dörer a přestože se jednalo o Stellinu premiéru, výsledkem dvanáctihodinové práce bylo přes 2000 snímků. Můžeme tak říci, že jedná o první, ale jistě ne poslední vystoupení M + S na stránkách českého Playboye.

Comeback ve velkém stylu...

Modeling, televizní pořady a práce ve vlastním salonu, ve kterém pomáhá lidem s problémem řidnutí a vypadávání vlasů. K tomu box, zápasy UFC a psi. Polská modelka IZUNIA MOTYL je po takřka roce a půl zpět na stránkách českého Playboye a jedná se o návrat ve velkém stylu.