návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: redakce Playboy
Insider

Playmate a pictorialy prosincového Playboye

Vydáno: 15.11.2019

Popelka bez oříšků…

Hvězda úvodního pictorialu ALLIE LEGGETT bere svůj život jako zatím nekončící pohádku s nepochybně šťastným koncem. Rodačka z malého městečka neměla na školné, proto se přihlásila do soutěže o Miss Kentucky. Přišla, zúčastnila se a vyhrála. Do té doby poklidný život půvabné plavovlásky nabral nové dimenze – Los Angeles, modelingové agentury, velký svět. A do toho se jednoho dne objevila v mobilu zpráva o možnosti fotit na Islandu pictorial pro Playboy. Jak Allie správně usoudila, jednalo se o nabídku z kategorie těch, které jednoduše nelze odmítnout.

Allie Leggett
Autor: Ali Mitton Allie Leggett

Když se řekne „cowgirl“

Prosincová Playmate ALYSSA MARIE REINHART se sice narodila u protinožců, považuje se však za obyvatelku slunné a bohužel často hořící Kalifornie. Rada cestuje, za sebou má návštěvu více než tří desítek zemí. Baví ji kocour Ernerst, nové restaurace, exotická jídla, pláže Malibu, túry v Griffithově parku a tanec v klubech západního Hollywoodu. Její ideální den se rovná dlouhé túře, skvělé večeři, gauči a sledování hororu. A protože kromě modelingu ráda fotí, pictorial s věhlasným fotografem Anthonym Randallem ve studiu si užila. Prostě „cowgirl“ se vším všudy.

Alyssa Marie Reinhart
Autor: Anthony Randall Alyssa Marie Reinhart

Hodně sexy tulipán

Vysoká blondýna HESTER WINKEL je nezpochybnitelným důkazem toho, že Nizozemsko zdaleka nejsou jen tulipány, sýr, větrné mlýny, rychlobruslení a Ajax Amsterodam. Pokus získat korunku domácí miss sice ještě v roce 2010 nevyšel, o tři roky později se však Hester stala holandskou Playmate of the Year. Od té doby je pravidelnou návštěvnicí obálek Playboye.

Hester Winkel
Autor: TOONEN & WIENTJENS Hester Winkel

Tajemná Denise

Na závěr něco slovinské krásy, jejímž ztělesněním je v tomto případě DENISE DAME. Půvabná Slovinka žije a pracuje toho času v Londýně. Krajanka Melanie Trump si ve městě nad Temží vede osobní stránku, baví se svým youtube kanálem, hudbou a DJingem. A co je v této chvíli nejdůležitější, pracuje na zatím utajeném projektu.

Denise Dame
Autor: Sean Ryan Denise Dame
Související témata: Playboy 12/19 , Playmate , pictorial