15. listopadu 2019 20:36

Playmate a pictorialy prosincového Playboye

Playmate a pictorialy prosincového Playboye

Popelka bez oříšků…

Hvězda úvodního pictorialu ALLIE LEGGETT bere svůj život jako zatím nekončící pohádku s nepochybně šťastným koncem. Rodačka z malého městečka neměla na školné, proto se přihlásila do soutěže o Miss Kentucky. Přišla, zúčastnila se a vyhrála. Do té doby poklidný život půvabné plavovlásky nabral nové dimenze – Los Angeles, modelingové agentury, velký svět. A do toho se jednoho dne objevila v mobilu zpráva o možnosti fotit na Islandu pictorial pro Playboy. Jak Allie správně usoudila, jednalo se o nabídku z kategorie těch, které jednoduše nelze odmítnout.

Když se řekne „cowgirl“

Prosincová Playmate ALYSSA MARIE REINHART se sice narodila u protinožců, považuje se však za obyvatelku slunné a bohužel často hořící Kalifornie. Rada cestuje, za sebou má návštěvu více než tří desítek zemí. Baví ji kocour Ernerst, nové restaurace, exotická jídla, pláže Malibu, túry v Griffithově parku a tanec v klubech západního Hollywoodu. Její ideální den se rovná dlouhé túře, skvělé večeři, gauči a sledování hororu. A protože kromě modelingu ráda fotí, pictorial s věhlasným fotografem Anthonym Randallem ve studiu si užila. Prostě „cowgirl“ se vším všudy.

Hodně sexy tulipán

Vysoká blondýna HESTER WINKEL je nezpochybnitelným důkazem toho, že Nizozemsko zdaleka nejsou jen tulipány, sýr, větrné mlýny, rychlobruslení a Ajax Amsterodam. Pokus získat korunku domácí miss sice ještě v roce 2010 nevyšel, o tři roky později se však Hester stala holandskou Playmate of the Year. Od té doby je pravidelnou návštěvnicí obálek Playboye.

Tajemná Denise

Na závěr něco slovinské krásy, jejímž ztělesněním je v tomto případě DENISE DAME. Půvabná Slovinka žije a pracuje toho času v Londýně. Krajanka Melanie Trump si ve městě nad Temží vede osobní stránku, baví se svým youtube kanálem, hudbou a DJingem. A co je v této chvíli nejdůležitější, pracuje na zatím utajeném projektu.