Playmate a pictorialy listopadového vydání

20. října 2022 15:52

V čísle 11/22 vás potěší...

Těhotenství je sexy

Všechno je jednou poprvé a tak se premiérově objevila na obálce českého Playboye dáma v tom nejradostnějším možném očekávání. Dotyčnou je úspěšná zpěvačka, skladatelka a účastnice letošní Rallye Dakar OLGA LOUNOVÁ. Jak se nechala slyšet, obálku Playboye považuje za čest, období těhotenství je nádherné a má radost, že se o tento krásný dar může podělit se čtenáři kultovního pánského časopisu. S výsledkem práce, kterou realizovala Playboyem v minulosti mnohokrát úspěšně prověřená fotografka Anna Koniaeva, je Olga zcela spokojená, přičemž doufá, že se snímky dokazující, že si žena v pokročilém stadiu těhotenství dokáže zachovat patřičný sex appeal, stanou zdrojem inspirace. „Žena se může cítit sexy i během těhotenství. Její tělo, přirozené změny ani sex nemusí být tabu, naopak. Vždyť je to vlastně oslava života. Těhotenství je nejpřirozenější věc. Nebojme se vychutnat si ho a užít,“ říká Olga na základě vlastní zkušenosti.

Legrace v první řadě...

Rodačka z bavorského Erlangenu se prostřednictvím pictorialu pro Playboy vrátila do dětství, které se neslo ve znamení obklopení přírodou. KATERINA GIANNOGLOU vzpomíná na to, jak stačilo otevřít dveře a ocitla se mezi loukami a lesy. Mezi preferované činnosti patřily honičky s bratrem na kole, případně rodinné pikniky. Karina preferuje ironii, nečiní jí obtíže smát se sama sobě, muž snů proto musí mít smysl pro suchý anglický humor, spíš než ten bavorský. Vzhled potenciálního partnera nehraje zdaleka rozhodující roli, důležitá je vyzařující energie.

Sláma a stáje...

Playmate VERONIKA má ráda focení, léto a přírodu, přičemž nemá problém s odvážnějšími snímky. S létem se rozloučila stylově pictorialem, ve kterém vedle jejího těla „účinkovaly“ rovněž balíky slámy. A protože focení na poli zcela nenaplnilo její ambice, rozhodla se pokračovat ve stáji. Jak je vidět, jednalo se o hodně dobrou volbu.