22. října 2021 17:20

Playmate a pictorialy listopadového vydání

Playmate a pictorialy listopadového vydání

Jóga a bleší trhy...

Ačkoli může titulek vypadat na první pohled zmateně, jedná se o hobby až závislosti německé krásky OLIVIE PELTZER. Dívka z Neustadtu an der Weinstraße se do dvaceti let styděla, aby se za další čtyři roky stala v září 2018 německou Playmate. Jak sama přiznává, bod zlomu jejího života přišel v okamžiku, kdy se seznámila s kouzlem jógy. Záhy pochopila, že našla správnou životní cestu, na cvičení se stala víceméně závislá. Nedílnou součástí každého jejího zavazadla je od té doby podložka na jógu. Navíc s postupem času jógu nejen cvičí, ale dokonce pro ni vyhledává dosud nepoznané sféry. Snem Olivie je pak ráno v kundaliní józe kombinující meditaci, mantru, fyzické cvičení a dýchací techniky, přičemž kundalini doslova znamená „lokna na pramínku vlasů milého“. Kromě toho s oblibou navštěvuje bleší trhy a má ráda muziku sedmdesátých let minulého století. U Olivie naopak nepochodí lidé, kteří konají jinak, než říkají, nemají rádi hořkou čokoládu a nechápou její humor.

Comeback se vším všudy...

Jak napovídá titulek, listopadová Playmate se neobjevuje na stránkách Playboy poprvé. Premiéru slavila KRISTÝNA TÁBORSKÁ v roce 2013, kdy se těšila z přezdívky Poklad z Hot Peppers. Během uplynulých osmi let přivedla na svět dva syny, což se nikterak nepodepsalo na její permanentně dokonalé fyzické schránce. A tak nezbývá než doufat, že v jejím případě bude platit do třetice všeho dobrého.

K akci vždy připravena...

Nizozemka SVENJA umně mate vypracovaným tělem, neboť podle jejího tvrzení se focení pro Playboy rovnalo splněnému snu. Takže pokud bude pracovat se skvělými lidmi na krásných místech s možností cestovat po celém světě, nemůže si přát víc. Realita je ovšem taková, že třiadvacetiletá zrzka z Eindhovenu jde bez bázně a hany do akcí, nad kterými zůstává rozum běžného smrtelníka stát. A jinak tomu v případě Svenji, která je šťastná se svým psem a přáteli nejlépe na pláži, nebude.