návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Playmate a pictorialy říjnového vydání
Autor: redakce Playboy Playmate a pictorialy říjnového vydání
Insider

Playmate a pictorialy listopadového vydání

Vydáno: 22.10.2020

Iron Lady...

V tomto případě není pochopitelně řeč o bývalé britské premiérce, ale o crossfitové nadšenkyni a člence prvoligového týmu vzpěraček KS Fit Gym v Havířově NIKOLE KIČMEROVÉ známé rovněž jako NICKY NELLOW. Dnešní mimořádně půvabná devětadvacetiletá krotitelka železa se narodila v severomoravském Frýdku-Místku a dětství trávila ve vsi Dolní Domaslavice u přehrady Žermanice. Ke crossfitu neboli intenzivnímu intervalovému tréninku se Nikola dostala prostřednictvím tance. Fotilo se v crossfitovém gymu TRY HARD v Havířově, konečný výsledek je nezpochybnitelným důkazem toho, že v krásném těle je zdravý duch.

Nikola Kičmerová
Autor: Alžběta Jungrová Nikola Kičmerová

Co na srdci, to na jazyku... 

Listopadová playmate DICAPRIA DEA vsadila správně na rčení o tom, že co se člověk v čase dospívání naučí, v mládí pak jako když najde. Proto nejdřív zdárně absolvovala studium umění a projektového managementu, aby se pak vydala hledat zdroj obživy jako modelka do USA. Za velkou louží pracovala pro řadu značek, po návratu do rodného Mnichova působila v televizi. Exotická kráska prezentuje sama sebe jako spirituálního člověka, který miluje dobrodružství a nemá sebemenší problém s realizací rčení Co na srdci, to na jazyku. Mimochodem, playmate právě řeší otázku, zdali nepřišel čas zvolnit tempo a usadit se...

Dicapria Dea
Autor: Tomasz Bojakowski Dicapria Dea

Do třetice všeho dobrého...

Moskevská rodačka DARINA NIKITINA nemá sebemenší problém s několikerým vstupem do stejné řeky, zvláště pak, když se řeka jmenuje Playboy. Důvod, proč před sedmi lety dala přednost aktům před modelingem, je srozumitelný, v šatech se totiž necítí nejlépe a vlastně ani neví, jak by měla pózovat. Vzhledem k lásce ke zvířatům se rozhodla pro studium veteriny, s ohledem na pracovní vytížení však půvabná blondýnka studia na blíže nespecifikovanou dobu přerušila. Jak napovídá titulek, na stránkách českého Playboye se Darina prezentuje potřetí. Její předchozí pictorial z července 2016, ve kterém se představila jako Claudia Schiffer i Dagmar Havlová zároveň, slavil velký úspěch. Neexistuje sebemenší důvod byť jen předpokládat, že letos tomu bude jinak.

Darina Nikitina
Autor: Nicolay Ivanov Darina Nikitina
Související témata: Playboy 11/20 , Playmate , pictorial