16. prosince 2021 19:58

Playmate a pictorialy lednového čísla

Playmate a pictorialy lednového čísla

Splněný sen...

První Playmate roku 2022 je maďarská kráska COSMO, které se povedl málo vídaný kousek. Brzy poté, co se rozhodla pro glamour modeling, totiž přišla nabídka ze strany Playboye, která jí vyrazila dech. Naštěstí se Cosmo brzy nadechla, po nafocení pictorialu a zisku prestižního titulu Playmate rovnající se otevření dveří do světa modelingu nabrala její kariéra patřičnou rychlost, ze které nehodlá slevit. Jak rodačka z Budapešti prozradila, mnohem líp se cítí ve společnosti mužů a nemá moc kamarádek. Na důvody se ovšem máme zeptat žen a dívek z jejího okolí.

Povedený comeback

Krásná pachatelka se vrací po pěti letech na místo činu. Poprvé se totiž modelingová hvězdička ze státu Washington jménem AMBERLEIGH WEST objevila v Playboyi v lednovém vydání 2016. Jak dnes přiznává, nabídka focení ji tenkrát zaskočila, nicméně vzhledem k tomu, že jí nahota nikdy nevadila a akty fotí ráda, nebylo ani na zlomek sekundy co řešit. Mimochodem, opravdu hodně sexy bruneta neprezentuje svůj nezpochybnitelný půvab pouze na sociálních sítích, při troše snahy lze totiž Amber vidět po boku Burta Reynoldse ve snímku The Last Movie Star.

Kráska od rány

V žilách NINY koluje srbsko-chorvatská krev, což samo o sobě vypovídá o temperamentu, kterého má blonďatá kráska na rozdávání. A tak se nelze divit, že kromě moře, slunce, dobrého jídla a pití miluje Nina rychlá auta a cesty nejlépe do slunných přímořských letovisek. S tím, že je objektem obdivných pohledů silnější části lidstva, nemá sebemenší problém, dokáže však až překvapivě rychle stanovit mantinely povoleného a razantně si vynutit dodržování pravidel. Prostě holka, se kterou není od věci vycházet po dobrém.