návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: redakce Playboy
Insider

Playmate a pictorialy ledno – únorového vydání

Vydáno: 12.12.2019

Ženská pomsta...

DOMINIKA MYSLIVCOVÁ z pozice jedné z hvězd domácí instagramové scény spojuje slovo luxus především se svobodou, která s sebou ovšem nese i nemalou dávku zodpovědnosti. Utrácí ráda za boty a kabelky, po ovládnutí sociálních sítí se chystá na filmovou roli sexem nabité pumpařky ve snímku Ženská pomsta. Do toho stačila nafotit pro Playboy na své poměry hodně odvážné snímky, když kasino nahradilo apartmá luxusního butikového hotelu.

Dominika Myslivcová
Autor: Petr Mihle Dominika Myslivcová

Růženec versus Playboy...

Svůdná Brazilka HILDA DIAS PIEMENTAL už dnes ví, že život je změna. V jejím případě se pak jedná o změnu z kategorie převratných – jednoho dne se totiž rozhodla coby absolventka církevní školy pro kariéru modelky. Vyrovnat se s přísnou výchovou, představami o sexu a roli žen ve společnosti na straně jedné a přehlídkovými moly na straně druhé sice nějakou dobu trvalo, dnes už má ovšem osmadvacetiletá krajanka hvězd kalibru Gisele Bündchen či Adriany Limy ve všem jasno. Také proto neměla s nabídkou Playboye problém.

Hilda Dias Piemental
Autor: Ali Mitton Hilda Dias Piemental

Brazilská krása...

V hlavní roli Playmate opět kráska ze země fotbalu, kávy a karnevalů. Přes zažité představy se NUELLE ALVES rozhodla pustit razantně proti proudu, když své výstavní křivky zabalila do hávu mladé, krásné a submisivní dámy preferující rodinnou pohodu před militantním feminismem. Opravdové ženy ještě existují, chtělo by se radostně křičet z plna hrdla.

Nuelle Alves
Autor: Fred Othero Nuelle Alves

Modeling a pustina

Půvabná blondýnka z New Jersey JORDY MURRAY kočovala s rodinou tak dlouho po USA, až nakonec skončila v Austrálii. Profesi modelky spojenou s cestováním kombinuje u protinožců s pobytem v pustině a je jí přitom fajn.

Jordy Murray
Autor: Jennifer Stenglein Jordy Murray
Související témata: Playboy 01-02/20 , Playmate , pictorial