12. prosince 2019 18:18

Playmate a pictorialy ledno – únorového vydání

Playmate a pictorialy ledno – únorového vydání

Ženská pomsta...

DOMINIKA MYSLIVCOVÁ z pozice jedné z hvězd domácí instagramové scény spojuje slovo luxus především se svobodou, která s sebou ovšem nese i nemalou dávku zodpovědnosti. Utrácí ráda za boty a kabelky, po ovládnutí sociálních sítí se chystá na filmovou roli sexem nabité pumpařky ve snímku Ženská pomsta. Do toho stačila nafotit pro Playboy na své poměry hodně odvážné snímky, když kasino nahradilo apartmá luxusního butikového hotelu.

Růženec versus Playboy...

Svůdná Brazilka HILDA DIAS PIEMENTAL už dnes ví, že život je změna. V jejím případě se pak jedná o změnu z kategorie převratných – jednoho dne se totiž rozhodla coby absolventka církevní školy pro kariéru modelky. Vyrovnat se s přísnou výchovou, představami o sexu a roli žen ve společnosti na straně jedné a přehlídkovými moly na straně druhé sice nějakou dobu trvalo, dnes už má ovšem osmadvacetiletá krajanka hvězd kalibru Gisele Bündchen či Adriany Limy ve všem jasno. Také proto neměla s nabídkou Playboye problém.

Brazilská krása...

V hlavní roli Playmate opět kráska ze země fotbalu, kávy a karnevalů. Přes zažité představy se NUELLE ALVES rozhodla pustit razantně proti proudu, když své výstavní křivky zabalila do hávu mladé, krásné a submisivní dámy preferující rodinnou pohodu před militantním feminismem. Opravdové ženy ještě existují, chtělo by se radostně křičet z plna hrdla.

Modeling a pustina

Půvabná blondýnka z New Jersey JORDY MURRAY kočovala s rodinou tak dlouho po USA, až nakonec skončila v Austrálii. Profesi modelky spojenou s cestováním kombinuje u protinožců s pobytem v pustině a je jí přitom fajn.