Playmate a pictorialy květnového vydání

21. dubna 2022 20:05

Playmate a pictorialy květnového vydání

Hlavně žádná nuda...

Pětadvacetiletá rodačka z Mnichova NINA ZWICK zaujala čtenáře Playboye poprvé v roce 2018 a protože úspěch předčil i původně vysoká očekávání, následovalo focení v americké pustině. Milovnice zábavy, v jejímž životě se nuda nechytá, charakterizovala sama sebe jako dívku přátelskou, otevřenou a temperamentní, která před bezpočtem náhodných známých preferuje pár opravdových přátel. Nemá problém s diskusí, poslouchá, zároveň však umí prosadit vlastní upřímný názor a ráda vychází z každé slovní výměny jako nezpochybnitelný vítěz. Nemá vysněný typ muže, partner s ní ovšem musí umět držet krok a předem počítat s tím, že každý pokus o hádku je předem odsouzen k nezdaru…

Vnitřní síla ženy...

Květnovou Playmate je dvacetiletá ukrajinská modelka MILENA MILYAEVA, která svěřila realizaci pictorialu portugalské specialistce na Playboy Aně Dias. Přes nelehké časy se Milena snaží zůstat pozitivní, začátek jejího modelingového příběhu je spojen s touhou poukázat na vnitřní sílu ženy z pozice propojení bytosti s matkou přírodou. „Dostala jsem příležitost sledovat svět v jeho neuvěřitelné rozmanitosti, která mě naplňuje magickými emocemi,“ říká Milena, která před třemi lety propadla kouzlu veganství.

Dolce vita...

Třicetiletá Polka KINGA BUCZKOWSKA se právě nachází na vrcholu štěstí, neboť se těší z mateřských povinností. Kromě toho je manažerkou v lázních a sama sobě šéfovou ve vlastním kosmetickém salonu. Svou rodinu, jejíž součástí jsou také dva psi, hodnotí jako úžasnou a se životem je zcela spokojená. Milovnice přírody bydlí v malém domku u jezera, ve kterém po večerech sní o cestování po celém světě.