23. dubna 2020 23:56

Playmate a pictorialy květnového vydání

Playmate a pictorialy květnového vydání

Roky zvědavosti a zkoumání...

Když bylo ANITĚ PATHAMMAVONG šest let, přestěhovala se její rodina z rodného Laosu do Virginie v USA. Dospívání prožila pod vlivem tradičních víceméně puritánských názorů na sexualitu podpořených americkým školským systémem. Ve třiadvaceti letech z pozice úspěšné modelky bojuje za právo čtenáře vidět v časopisech dámy všech tvarů a ras. Vlastní nahota v ní pak probouzí silnou energii, zároveň věří, že empatie je prvním krokem k rovnosti. Bojovnice s předsudky Anita má ovšem i vznešenější cíle. Spolu s otcem chce v Laosu založit sirotčinec a najmout učitele. Kromě toho plánuje vznik neziskové organizace, která sežene patřičné finanční prostředky na revitalizaci starých povrchových dolů nacházející se podél hranice Laosu a Vietnamu.

Kdo si počká, ten se dočká...

Stejně tak, jako se dočkala bosenská tanečnice a modelka BOŽANA VUJINOVIČ. Její první pokus proniknout na stránky Playboye totiž zhatil podvodník, proto musela vzít věci do vlastních rukou. Následovala prezentace na stránkách chorvatského a srbského Playboye a titul Miss Sex Body. Božana sice preferuje luxus, zároveň však přes častý pobyt v Dubaji zastává názor, že neexistují nabídky, které nelze odmítnout. A klidně se může jednat o šperky, ostrov, či dokonce velblouda.

Vsup do stejné řeky...

V tomto případě takto činí polská modelka KAROLINA KUIK, razící teorii, podle které je opakování matkou moudrosti. Absolventa studia politických věd zároveň vlastnící magisterský titul v oboru žurnalistika, k tomu trenérka fitness a Miss Bikini, má za sebou pět obálek Playboye, českým čtenářům se představí v roli Playmate podruhé. A doufejme, že ne naposled.

Láska je láska...

A jak zpíval ve svém prvním velkém hitu Lucie Bílá, platí to, i když choděj, holky s holkama. Vzhledem k tomu, že se v tomto čísle věnujeme lesbické erotice, se pictorialu dostalo blondýnce MARGARETĚ OWCZARZ a její kámošce KLAUDII KITTEL. A s tím, že jedině žena ví, co ženě dělá dobře, nelze nesouhlasit…