19. dubna 2019 17:05

Playmate a pictorialy květnového vydání

Playmate a pictorialy květnového vydání

Když spadneš na zem, musíš se zvednout...

A věřte, že YOLI LARA ví, o čem je v titulku řeč. Když před dvěma lety zválcoval hurikán Maria její rodné město Toa Baja, vyrazila úspěšná modelka z Los Angeles do Portorika. Přehlídková mola, lodičky, šaty a svět party vyměnila za pracovní oděv a práci pro neziskovku Wawes for Water instalující na ostrově filtry na pitnou vodu. Pak zkusila štěstí na nabité Miss Portoriko. V soutěži, která dala světu Miss World 2016 Stephanii Del Valle, sice neuspěla podle svých představ, přesto nebyl sebemenší důvod zoufat. Zvlášť když se po návratu do města andělů ozvala její bývalá agentura, po pár týdnech přišla nabídka na focení pro Playboy a pak i titul US Playmate. Prostě, odvážné štěstí přeje!

Co děláš, to dělej ráda...

Modelka SIMONNE má to štěstí, že patří do skupiny těch, kterým se stala práce, včetně častého cestování, zábavou. Ba co víc, práce modelky na plný úvazek je spojena s komunikací se zajímavými lidmi a ziskem cenných zkušeností, které se mohou později hodit v rámci plánovaného podnikání. Volný čas věnuje rodině, sportu a svým třem čivavám Chanel, Gucci a Princess. Při pohledu na pictorial květnové Paymate je na první pohled zřejmé, jakou barvu preferuje.

Povedený transfer...

Ne snad, že by bylo v polské Poznani špatně, blonďatá diva GOSIA GLASER však toužila po slunci. A tak se jednoho dne rozhodla pro přesun do Itálie. Jednalo se o povedený transfer, neboť šarm a tělesné křivky z kategorie dokonalých upoutaly pozornost kolegů z italské edice Playboye. Výsledkem byl pak titul Playmate of the Year. O tom, že je v těch nejlepších rukou, snad nepochybuje nikdo.

Box, UFC, psi a Playboy...

Další polská kráska IZNUNIA MOTYL pobývá dlouhodobě v Londýně, když v metropoli nad Temží pracovala na klinice specializované na transplantaci vlasů. A protože touží po vlastním specializovaném salonu Scalp Mot, po práci v televizní stanici chodí módní přehlídky. Nakonec z toho byl v případě dámy propadlé boxu, UFC a psům pictorial pro Playboy.