22. dubna 2021 18:08

Playmate a pictorialy květnového čísla

Playmate a pictorialy květnového čísla

Holka od rány...

Sličná KLÁRA může jako matka dvou synů z plna hrdla zvolat: Za vše, co je ve mně dobrého, vděčím sportu. Rodačka z Prahy vsadila na praxí ověřenou teorii o tom, že co se v dětství naučí, později jako když najde, takže jako útlá dívenka začala trénovat aikido a karate. Po čase přišel na řadu box, následovalo fitness. Okouzlení boxem nakonec Kláru dokonce dovedlo do ringu, po zklidnění se věnuje z pozice trenérky fitness. Sport jí však stále poskytuje klid na duši a radost.

Není nad win-win

Květnová Playmate ESMÉ CORDUS patří do kategorie lidí, kteří v cestě za poznáním nehledají kompromisy. Na její otevřenosti všemu novému se do značné míry podílí kouzlo meditace, víra v energie a důvěra ve vlastní schopnosti.

Vše výše uvedené dovedlo Esmé mimo jiné ke spolupráci se společnosti Instavidz.com, která modelku oslovila v rámci uvedení nové aplikace mezi prvními. Playmate, která rovněž pořádá party pro vybranou klientelu, nová platforma fascinuje, neboť jak sama tvrdí: „Nikdy nebylo jednodušší vydělávat peníze tím, co mám ráda.“ Možnost publikovat komukoli cokoli, pochopitelně v mezích zákona a dobrých mravů, musí podle jejího názoru díky win-win situaci oslovit snad každého. Proč ne?

Rychle a zběsile...

Slovenská diva JANA MILO udělala díru do světa jako bikini fitnesska organizace IFBB, když výrazně bodovala na tak prestižních akcích, jakými jsou bezesporu Arnold Classic a Diamond Cup. K tomu nutno přičíst druhé místo na Slovak Champions. Jana, jinak velká vyznavačka jízdy na silničním motocyklu, po narození syna poněkud zvolnila tempo, začala podnikat v oblasti fitness výživy a chystá soutěžní comeback.

Focení pro Playboy považovala Jana za životní metu, které dosáhla s pomocí Ducati Czech po „osedlání“ stroje Ducati Scrambler 1100 Sport Pro. Zejména jízdou skrze středočeské lesy splnila veškeré předpoklady pro zařazení do kategorie Rychle a zběsile.

Není čas ztrácet čas...

ADÉLA ELBEL je známa jako stand-up komička z pořadu Na stojáka. Je rovněž autorkou knihy Doba temna, vyrazila na pouť do Santiaga de Compostela a také ji dokončila. Poprvé se tak stalo v roce 2019 v rámci razantní změny v osobním životě, po které se snažila svým dětem vysvětlit, že život bude sice jinej, ale dobrej… Pouť, během které, ač do té doby spíš nechodec, ušla za devět dnů 260 kilometrů, považuje za nejlepší nápad, co kdy mohla mít. Po cestě přemýšlela, odhazovala škaredé vzpomínky… Šla svým tempem, mohla cokoli, byla svobodná a naprosto ničím nespoutaná. A také už ví, že nemá smysl věnovat pozitivní energii a pozornost někomu, kdo si toho neváží. Jedná se totiž o sisyfovskou práci a Adéla nemá čas ztrácet čas…