24. března 2022 19:00

Playmate a pictorialy dubnového vydání

Playmate a pictorialy dubnového vydání

Když věk je pouze číslo...

V případě hlavní hrdinky úvodního pictorialu PETRY ŘEHOŘKOVÉ to platí víc než dvojnásob. „Chtěla jsem ukázat, že ani v pětačtyřiceti letech se žena nemusí stydět za své tělo,“ říká majitelka kliniky estetické a laserové medicíny Petra Clinic. Nutno říci, že během dvou desetiletí si klinika specializovaná na neinvazivní estetickou péči, koučink a tvarování problematických partií právem vydobyla prestiž špičkového zařízení, k čemuž Petra přispěla v nemalé míře svým působením v televizi a na sociálních sítích.

Nabídka focení pro Playboy majitelku Petra Clinic nejdřív zaskočila, po krátkém čase na rozmyšlení však souhlasila. Zatímco produkce se chopil Ján Bulka, pictorial nafotila se smyslem pro detail a mistrovstvím sobě vlastním Alžběta Jungrová. Fotilo se v luxusním bytě s dechberoucím výhledem na Prahu. Exkluzivní obsah je k vidění na sociálních sítích Playboy Czech Republic.

Krása z Arizony...

Když bylo dubnové Playmate SHANTAL MONIQUE devatenáct, rozhodla se přestěhovat z malého městečka nedaleko Seattlu do Arizony s cílem nastartovat kariéru modelky a pokračovat jako herečka. Jak se ukázalo hned po dvou letech, jednalo se o správné rozhodnutí, Shantal nafotila první pictorial Playboye a pak už to šlo samo. V důsledku prakticky permanentního pracovního vytížení musela dokonce třiatřicetiletá modelka přerušit studium biochemie na arizonské státní univerzitě, k vědě se však hodlá rozhodně vrátit.

Když všechno funguje...

Jak přiznává CHRISTINA BRAUN, věnující se modelingu od svých patnácti let, už v dobách začátků toužila po focení pro Playboy. Stalo se tak po dosažení plnoletosti, když jeden známý poslal fotky bez jejího vědomí německým kolegům, kteří Tinu vzápětí oslovili. „Práce pro Playboy mi otevřela dveře ke spoustě nabídek po celém světě, když převažuje focení spodního prádla a bikin. Často jezdím do arabského světa, ve kterém preferují tmavovlasé ženy noblesních tvarů,“ konstatuje Tina, která proměnila pictorial ze září 2017 v titul německé Playmate roku. S udržením prakticky dokonalé figury nemá problém. „Jsem maniak do sportu, s výživou už to není tak žhavé, ale jak je vidět, všechno funguje,“ říká se smíchem.