20. března 2020 00:10

Playmate a pictorialy dubnového vydání

Playmate a pictorialy dubnového vydání

Žádné debilní zprávy...

Titulek se může zdát zavádějící, leč hvězda prvního pictorialu dubnového Playboye SONIA EDDE je hlavní tváří pseudozpravodajské relace Úplně debilní zprávy, vysílané na Prima Cool. K tomu ještě moderuje každý všední den mezi 12. až 14. hodinou na Radiu Kiss a zpívá. Playboyi nabídla Sonia své dokonalé křivky podruhé, tentokrát se šlo v luxusní pražské restauraci Asian Temple za asistence herce Vladimíra Polívky podstatně víc do hloubky.

Modelka a plotna...

Kromě hokeje a javorového sirupu umí Kanada čas od času poslat do světa hodně hezké děvče. Stačí vzpomenout na kanadsko-americkou herečku, svůdnou záchranářku Pamelu Anderson. Ve šlépějích slavné krajanky, která se v Playboyi představila víc než desetkrát, se rozhodla jít dubnová Playmate TSANNA LA TOUCHE. Při pohledu na tvary modelky s uměleckou duší až nelze věřit tomu, že nemálo svého volného času tráví u plotny.

Podpatky a kimono...

Co se v mládí naučíš, po zbytek života jako když najdeš… Nejspíš vyznavači právě této životní filozofie jsou rodiče svůdné obyvatelky Kalifornie RILEY TICOTIN. Nejdříve zapsali dceru na karate, později přišly na řadu kurzy flamenka. Poprvé se nositelka černého pásu představila světu v patnácti letech, když sekundovala svému idolu Jennifer Lopez v reklamě na holítka Gillette Venus. Neúspěchy na konkurzech v konkurenci modelek nepříliš ženských tvarů mladou dámu z Portorika naštěstí neodradily, od osmnácti let je modelkou z kategorie plus size. A nakonec došlo i na Playboy.

Kdo chce kam...

…pomozme mu tam, říká životem prověřené přísloví. Výjimkou potvrzující pravidlo přitom nejsou ani vyznavači sexuálních praktik, pro které se vžila značka BDSM, přeloženo otroctví, disciplína, sadismus, masochismus. První hvězdou třetího pictorialu dubnového Playboye je tak domina COLETTE PERVETTE razící teorii, podle které se hranice mezi bolestí a potěšením začne smazávat ve stavu zvýšeného vzrušení. Dámě od rány, biče a pout ze San Franciska pak zdatně sekunduje ARGENT LLOYD, jejíž specialitou je shibari neboli umění japonského provazového svazování.