24. května 2019 17:10

Playmate a pictorialy červnového vydání

Playmate a pictorialy červnového vydání

Spokojenost ve vlastním těle...

Když FO PORTER začínala v devatenácti letech s modelingem, pěly agentury na její tělo ódy na radost. Pak ovšem začala úřadovat příroda a postava začala nabývat poněkud zaoblenějších kontur. A protože Fo věděla, že nehodlá podstupovat žádnou z drastických diet, začala uvažovat o předčasném konci modelingové kariéry. Nakonec ale moudře usoudila, že není nadto být spokojena ve vlastním těle. Stejný názor sdílí rovněž Playboy.

Super Ultra Beauty...

Polská Pamela Anderson, jak bývá někdy Playmate červnového čísla Karolina Kuik nikoli neprávem nazývána, patří do kategorie dívek, pro které je slovo nemožné neznámý pojem. Posuďte sami, podle facebookového přítele Joseho Bernarda Jimeze „super ultra beauty KAROLINA KUIK“ je Miss bikini a instruktorka fitness. Kromě toho má za sebou účast ve finále několika soutěží krásy, úspěšné studium politických věd a žurnalistiky a je majitelkou diplomu magistra společenských věd. Angažuje se v řadě organizací bojujících za práva zvířat a cestuje za prací.

Věř a bude ti přáno...

Jak správně tvrdí IRENA LUXOVÁ, na sociálních sítcích známá rovněž jako Iši nebo Išina, není nahota hřích, ale to nejpřirozenější, co může člověka potkat. Šestadvacetiletá rodačka z nevelké vsi v Orlických horách žije už osm let v Praze, aktuálně působí víc v zahraničí než v Čechách, což jí ovšem nepůsobí sebemenší problém. A jak sama tvrdí, člověk nesmí nikdy přestat věřit vlastním snům.

Bejvalka velkého Hefa...

Ačkoli se BRANDE RODERICK, známa českému publiku například ze seriálu Pobřežní hlídka, narodila mezi vinicemi severní Kalifornie, vzhledem ke svým hereckým ambicím nabrala kurz Los Angeles. Ve městě andělů se v roce 1998 seznámila s Hughem Hefnerem, se kterým začala po čase randit. Nakonec se stala Playmate a dodnes ráda vzpomíná na party, jichž se účastnili například George Clooney, Leonardo DiCaprio či Cameron Diaz. Pictorial se v roce 2000 fotil poblíž rodného vinařství a Brande si to opravdu užívala.