21. května 2021 17:14

Playmate a pictorialy červnového čísla

Playmate a pictorialy červnového čísla

Dobrodružná cesta rozžhavenou krajinou...

Na první pohled to vypadá na nic moc zážitek, je však nutno vzít v potaz, že průvodkyní je jasně zářící hvězda úvodního pictorialu ESTEFANIA PAHE. Rodačka z ostrova Fuerteventura pracuje jako vizážistka a protože svou práci považuje za poslání, nečiní jí problém fungovat na sto procent. Jinak to prý ani nejde. Pro focení se rozhodla přednedávnem, v případě Playboye se jedná teprve o druhý pokus. Evidentně přirozený talent...

Poznávání dosud nepoznaného...

Červnová playmate CLEA GAULTIER je věčně mladá dáma mnoha zájmů. Čtrnáct let se věnovala baletu, bruslila a zvládla univerzitní studia literatury, filozofie a psychologie. A protože vždy toužila po obdivných pohledech, rozhodla se před pěti lety pro účast ve filmech pro dospělé. Svou volbu vysvětluje důležitostí pocitu cítit se sexy a přitažlivá. Práci miluje, neboť jí umožňuje cestovat a poznávat po všech stránkách dosud nepoznané. Navíc před časem narazila na novou mainstreamovou platformu Instavidz, umožňující tvořit, sdílet a vydělávat. Co víc si půvabná Lea může přát?

Dárek sama sobě

Opravdu stylový dárek v podobě focení pro Playboy si k svým narozeninám nadělila interiérová designérka a dekoratérka TEREZA. Vzhledem k tomu, že toužila po známém prostředí, se vůbec nelze divit její volbě designového boutique Kara Prague. Výsledkem je velmi povedený pictorial.