24. června 2021 18:50

Playmate a pictorialy červencového vydání

Playmate a pictorialy červencového vydání

My name is DJ Lucca...

Lehce upravený název hitu Suzanne Vega výstižně vypovídá o obsahu pictorialu. Jeho hlavním objektem je totiž dvojnásobná matka a nekonzumentka alkoholu s dokonalým tělem, kterou svět taneční hudby zná pod jménem DJ LUCCA. Proslulost české jedničky, která svěřila realizaci pictorialu do rukou a oka fotografky Alžběty Jungrové, zdaleka překračuje hranice české kotliny. Proto lze s pravděpodobností hraničící s jistotou říci, že červencové číslo Playboye toužebně očekávali mimo jiné její profesní kolegové Paul van Dyk a Carl Cox, přičemž v kultovním klubu druhého z velikánů, Space Ibiza, DJ Lucca pravidelně vystupuje. Vedle toho má Lucie Dvořáková, jak zní občanské jméno dýdžejky, kromě rodné země fanoušky v Německu, Španělsku, Polsku a Maďarsku. Fotilo se v prostorách luxusního prezidentského apartmá v šestém patře pražského hotelu The President, a jak se sami přesvědčíte, dopadlo to skvěle.

V rytmu čardáše...

V případě touhy pracovat s maďarskou kráskou NATALIÍ COSTELLO existuje jediná jistota – bude to hodně cool. Jak totiž rodačka z Budapešti prozradila, jde do všeho po hlavě, problém nemá ani s akty. A proč by také měla, když se podle svých slov nemá za co stydět, neboť ji takto pánbůh stvořil a je zcela přirozená. Kromě focení se ambiciózní Natalia snaží zkoušet nové věci, film a herectví nevyjímaje…

Rodina nade vše...

Červencové představení krásek Visegrádské trojky končí zástupkyně Polska DOMINIKA MAZIARZ. Jedenadvacetiletá mladá dáma se už několik let věnuje fotomodelingu a kromě toho je v nejlepším slova smyslu posedlá zdravým životním stylem, ráda cestuje a věnuje se studiu cizích jazyků. V životě sází na upřímnost a dobré srdce, na prvním místě ale byla, je a za všech okolností bude rodina.