26. června 2020 21:18

Playmate a pictorialy červencového vydání

Playmate a pictorialy červencového vydání

Žena za pultem v hvězdném prachu...

Kombinace seriálu o prodavačkách se sveřepou soudružkou Jiřinou Švorcovou v hlavní roli a hodně sexy herečky a zpěvačky BARBORY MOTTLOVÉ sice na první pohled jaksi neladí, leč je přesná. V čase běsnění covidu-19 se totiž Bára rozhodla vyřešit pro herce nepříznivou situaci krátkodobou změnou profese, když usedla za kasu supermarketu.

Navíc se jedná o comeback po šestnácti letech. Poprvé se totiž Bára objevila na stránkách Playboye ve svých sladkých sedmnácti, což tehdy musela vzhledem k její neplnoletosti stvrdit svým podpisem paní matka. Jak vidno, Bára nám vyrostla opravdu do krásy.

Mimochodem, Bára Mottlová má na svém kontě hit s všeříkajícím názvem Udělej mi to. Na otázku Playboye, co se skrývá za větou: Neboj se, to není nevěra, udělej mi to, odpověděla: „Když mi někdo zavolá ubera, tak to není nevěra. Ani zašroubování žárovky nebo silikon nacpaný do podprdy, to taky není nevěra.“ A jak pak dodala, fandí holkám, které umějí využít toho, že chlap je blbej...

Slunce nade vše...

V případě červencové playmate jménem TANJA DIEPENBROEK se opět jedná o nezpochybnitelný důkaz toho, že Nizozemsko ani zdaleka nejsou jen tulipány, větrné mlýny, sýry, fotbal a rychlobruslení. Mladá dáma původem z nevelké nizozemské vesnice Appelscha sice nemá, jak vidno, sebemenší problém s nahotou, přesto v čase volna vyhledává především skryté písečné zátoky. Škoda, řekl by nepochybně každý obdivovatel ladných křivek z kategorie dokonalých.

Charizma a exotika...

Na Moravu docela nezvyklý koktejl nabízí hlavní hrdinka druhého pictorialu. Zanedlouho poté, co se TEREZA vrátila po dvou letech z Anglie, padla do hledáčku lovců talentů Playboye. Její účast pak byla dlouho na vážkách, neboť Tereza dumala nad tím, do jaké míry koresponduje její rodné číslo s odhalenými fotografiemi. Nakonec se rozhodla nadělit si focení pro Playboy k narozeninám. Na první pohled je vidět, jak dobře udělala.