21. června 2019 19:02

Playmate a pictorialy červencového vydání

Vzhledem k tomu, že se hvězdám červencových pictorialů Andree Antony a Lady Dee dostalo a dostane patřičného prostoru v samostatných rozhovorech, představení se v tomto případě týká pouze zbylých dvou krásek.

Jít snům naproti...

Jak tvrdí jedna lidová moudrost, hezké dívce sluší i pytel od brambor. Polská kráska KAROLINA WOZNIAK pak z pozice absolventky anglické filologie, úspěšné modelky v Miami a majitelky umělecké Kawai Art Gallery dokazuje, že hodně sexy mohou být i na první pohled potřebné, leč nezáživné činnosti. Například praní, vysávání a úklid šatníku. A také cestování a jízda na kole. Stačí se jen držet hesla, že méně může být někdy hodně. Řeč je pochopitelně o oděvech…

Když rutina leze krkem...

Rodačka z Wichity v Kansasu ABIGAIL O’NEILL patří do kategorie půvabných mladých dívek, pro které nuda a stereotyp představují takřka smrtelnou diagnózu. Proto v osmnácti letech dala vale rodinnému klidu a pohodě, sbalila tašku a se dvěma tisícovkami našetřených dolarů vyrazila dobývat svět. Na těžké začátky v Seattlu, včetně přespávání v autě, vzpomíná dnes studentka obchodu a sportovní výživy s úsměvem. Když se jí pak dostalo coby úspěšné modelce nabídky ze strany Playboye, po krátkém váhání přijala. Jak vidno, dobře udělala!