13. února 2020 20:30

Playmate a pictorialy březnového vydání

Playmate a pictorialy březnového vydání

Uhrančivý pohled vzbuzující vášeň…

Právě těmito zbraněmi, kterým lze odolávat pouze s vypětím všech sil a nejistým výsledkem, disponuje herečka KLÁRA MIKLASOVÁ, hlavní hrdinka mysteriózního snímku Daria. Mladá dáma z Ostravy, preferující dlouhé procházky, opravdu dobrý oběd, saunu, wellness, divadlo, skleničku s přáteli, pobyt v peřinách, kvalitní film, dobré víno a vodní dýmku, tvrdí, že nezašla tak daleko jako Sharon Stone ve snímku Základní instinkt. Na druhou stranu, přestože si před focením pro Playboy dala dva panáky, scénu z filmu Daria, při které je polonahá připoutána ve výšce na posteli, na které ji osahává sám ďábel, zvládla na podtrženou jedničku.

Dívka, která si plní sny…

Pokud někde náhodou narazíte na atraktivní brunetu ve společnosti jorkšíra a německé dogy, bude se nejspíš jednat o MAGDALENU SOBOL. Rodačka z Varšavy, původním povoláním floristka, přitom nazývá obě šelmy psovité diametrálně odlišných rozměrů svými zlatíčky. Zlato nevyčíslitelné hodnoty v podobě manžela, výčet jehož ctností se zdá být až nekonečný, už našla.

Ve šlépějích úchvatné Heidi…

Malý je ten, kdo má malý cíl! Něco podobného si nejspíš řekla německá Playmate prosincového vydání SABINE-MARIE SCHMIDT, které se, jak vidno, podařilo získat právem prestižní titul i v Česku. Šestadvacetiletá Berlíňanka se totiž účastnila soutěže Germans Next Top Model s cílem stát se příští Heidi Klum, která soutěž shodou okolností moderovala. K Heidi je sice cesta dlouhá, leč Sabine-Marie má evidentně správně našlápnuto.

Mladá žena za pultem…

V tomto případě se nejedná o pokračování legračního seriálu o samoobsluze z dob budování rozvinuté socialistické společnosti. Kráska ELVIRA FIGAROA z karibského ostrova Curacao, patřícího do Nizozemska, totiž nejdřív vyhrála soutěže krásy, pak se stala PR manažerkou a nakonec skončila za DJ mixážním pultem.