návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: redakce Playboy
Insider

Playmate a pictorialy březnového vydání

Vydáno: 13.02.2020

Uhrančivý pohled vzbuzující vášeň…

Právě těmito zbraněmi, kterým lze odolávat pouze s vypětím všech sil a nejistým výsledkem, disponuje herečka KLÁRA MIKLASOVÁ, hlavní hrdinka mysteriózního snímku Daria. Mladá dáma z Ostravy, preferující dlouhé procházky, opravdu dobrý oběd, saunu, wellness, divadlo, skleničku s přáteli, pobyt v peřinách, kvalitní film, dobré víno a vodní dýmku, tvrdí, že nezašla tak daleko jako Sharon Stone ve snímku Základní instinkt. Na druhou stranu, přestože si před focením pro Playboy dala dva panáky, scénu z filmu Daria, při které je polonahá připoutána ve výšce na posteli, na které ji osahává sám ďábel, zvládla na podtrženou jedničku.

Klára Miklasová
Autor: Alžběta Jungrová Klára Miklasová

Dívka, která si plní sny…

Pokud někde náhodou narazíte na atraktivní brunetu ve společnosti jorkšíra a německé dogy, bude se nejspíš jednat o MAGDALENU SOBOL. Rodačka z Varšavy, původním povoláním floristka, přitom nazývá obě šelmy psovité diametrálně odlišných rozměrů svými zlatíčky. Zlato nevyčíslitelné hodnoty v podobě manžela, výčet jehož ctností se zdá být až nekonečný, už našla.

Magdalena Sobol
Autor: Michal Kownacki Magdalena Sobol

Ve šlépějích úchvatné Heidi…

Malý je ten, kdo má malý cíl! Něco podobného si nejspíš řekla německá Playmate prosincového vydání SABINE-MARIE SCHMIDT, které se, jak vidno, podařilo získat právem prestižní titul i v Česku. Šestadvacetiletá Berlíňanka se totiž účastnila soutěže Germans Next Top Model s cílem stát se příští Heidi Klum, která soutěž shodou okolností moderovala. K Heidi je sice cesta dlouhá, leč Sabine-Marie má evidentně správně našlápnuto.

Sabine-Marie Schmidt
Autor: Manuel Uebler Sabine-Marie Schmidt

Mladá žena za pultem…

V tomto případě se nejedná o pokračování legračního seriálu o samoobsluze z dob budování rozvinuté socialistické společnosti. Kráska ELVIRA FIGAROA z karibského ostrova Curacao, patřícího do Nizozemska, totiž nejdřív vyhrála soutěže krásy, pak se stala PR manažerkou a nakonec skončila za DJ mixážním pultem.

Elvira Figaroa
Autor: TOONEN & WIENTJENS Elvira Figaroa
Související témata: Playboy 03/20 , Playmate , pictorial