Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Playmate a pictorialy březnového vydání
Autor: redakce Playmate a pictorialy březnového vydání
Insider

Playmate a pictorialy březnového vydání

Vydáno: 11.02.2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Primární je to, co zůstává skryto...

Ve snaze pochopit termín „burleska“ jsem se na základě vyjádření březnové Playmate Stephanie van der Strumpf, nejúspěšnější české představitelky této profese, dozvěděl, že se jedná o „delikátní žánr nabízející divadelně-taneční představení, ve kterých je důležité umění nadsázky a představení krásné ženy“. A tanečnice neukazuje nikdy vše. Primárně jde totiž o to, co zůstává skryto. Březnová Playmate, která se ke svému povolání dostala náhodou, tak profesionálně činí přes pět let. Po sérii úspěšných vystoupení v Sydney, Melbourne a Brisbane čeká rezidentku pražského Buddha Baru výzva v podobě Japonska. A také možná představení vlastní značky oblečení a cestovních zavazadel.

Stephanie van der Strumpf
Autor: Julia Skalozub Stephanie van der Strumpf

Levá, pravá, zvedák, hák...

Výše uvedené boxerské termíny jsou dnes aktuální v souvislosti s bývalou americkou modelkou Shelby Rose. Jako ostatně většina dívek a dam, které spojily svůj osud s Playboyem, má Shelby za sebou přes své mládí docela akční životní příběh. Čtyři sourozenci, konzervativní křesťanská výchova, studium public relations v Miami, modeling ve Švýcarsku, Itálii, Německu a Anglii. A trpké zkušenosti z Číny, kde trh preferuje modelky z kategorie papírových vah. V rámci přípravy na focení pro Playboy začala Shelby trénovat box, neboť kromě formování postavy nabízejí boxerské pytle, případně živý soupeř ideální cíl pro úspěšný boj s frustrací.

Shelby Rose
Autor: Kyle Deleu Shelby Rose

Cassandra z Beverly Hills...

Je docela legrační nemít do svých jedenadvaceti ani potuchu o existenci modelingu a během následujících pěti let proniknout až na stránky Playboye. Přesně takový kousek se podařil Kaliforňance Cassandře Down, přičemž první pohled prozradí exotické předky, v tomto případě z Filipín a Bangladéše. V roce 2014 však začala Cassandra pracovat v galerii vyhlášené losangeleské čtvrti Beverly Hills a narazila na několik fotografů. Na základě jejich naléhání to zkusila s modelingem. A jak vidno, moc dobře udělala...

Cassandra Down
Autor: Kyle Deleu Cassandra Down

Modelka, herečka, léčitelka...

Půvabná Nakriko se narodila v západoafrickém Beninu, vyrůstala v Bělorusku a dnes žije v Moskvě. Ve světě modelingu se pohybuje od svých patnácti let, práci před objektivem kombinuje se studiem herectví a léčitelství. Přes své mládí je jí jasné, že malý je pouze ten, kdo má malý cíl, proto chce být herečkou s množstvím skvělých ocenění. K tomu zároveň léčit, pomáhat lidem, rozdávat lásku a pokusit se zlepšit svět. A taky by se moc ráda podívala do Prahy.

Nakriko
Autor: Peter Jirmann Jr. Nakriko
Související témata: Playboy 03/19 , Playmate , pictorial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama