11. února 2021 22:52

Playmate a pictorialy březnového čísla

Playmate a pictorialy březnového čísla

Štír, který si užívá každé okamžiky života...

Zatímco nevábně vyhlížející pavoukovec, vypouštějící smrtelný jed, pamatuje počátky i konce dinosaurů, PRISCILLA HUGGINS razí teorii, že život netrvá věčně, proto je potřeba si bytí užívat plnými doušky. Dosavadní život půvabné herečky a modelky z Portorika ovlivnil sport, v časech dospívání to dokonce dotáhla do juniorské reprezentace ve volejbale. Nejen díky své výšce 183 cm mohla Priscilla oprávněně doufat na základě stipendia na floridské univerzitě ve světlé zítřky, stopku jejím sportovním ambicím a zároveň dalšímu studiu vystavilo zranění. Zlomené srdce se rozhodla léčit nejlepším možným způsobem – modelingem. Přes těžké začátky, například o koupelnu sváděla v Miami líté boje s dalšími pěti kolegyněmi, se dostavil úspěch v podobě titulní stránky Sports Illustrated. Následovala nabídka Playboye v podobě focení pod žhnoucím sluncem na plážích Karibiku. Kdo by odolal…

Život je nekonečná party...

Nestává se často, aby se z titulu playmate a obálky Playboye těšila matka, počet jejíchž dětí mnohonásobně převyšuje standard. IRENE MAJOR se přitom pyšní hned osmi potomky, které spolu s manželem vychovávají na panství Ingress. Pod tímto názvem se skrývá neogotický hrad se 47 pokoji, který si v roce 1833 dal postavit londýnský konšel a vydavatel James Harmer.

Zásadním okamžikem Irenina života se stalo vítězství v soutěži krásy v Kamerunu, po kterém se rozhodla přestěhovat se na starý kontinent. Díky účinkování v televizi a několika filmech se stala známou, což využívá jako aktivistka, angažuje se především v oblasti sexuální svobody obyvatelstva rodného kontinentu. Její společnost IM Life podporuje znevýhodněné rodiny po celém světě.

Irene slaví na stránkách Playboye premiéru, za dokonalé tělo vděčí podle vlastních slov pobíhání s dětmi, józe, tanci či chůzi. A také vhodné stravě, když se jako vegetariánka, která občas neodolá lahodnému dortu, drží zásady: Jste to, co jíte. Kromě toho radí naslouchat svému tělu a jeho prostřednictvím vykonávat to, co nám jde nejlépe.

Holka a mašiny...

Sličná Polka PATRYCJA REBECH miluje projížďky na svém stroji Kawasaki Ninja, kotě jménem Bonita a potápění mezi žraloky. V roce 2015 se rozhodla pro odchod do Londýna, ve městě nad Temží řídila kosmetické salony, propagovala média a řídila platformu on-line obchodu. O tři roky později byla v Anglii nominována jako Miss Motors F1 Polsko, následující rok si odbyla premiéru v reality show Battle House. Následovala návštěva New Yorku a rozhodnutí zůstat v USA. Patrycja je prostě dívka s tahem na bránu.