10. března 2022 19:45

Playboy hledá Playmate... (2. část)

V úterý jsme představili první čtveřici semifinalistek castingu Hledáme Playmate, dnes je na řadě druhý kvartet. Každá z potenciálních Playmate se musela popasovat s výzvou v podobě čtyř následujících otázek:

 1. Jaký je váš oblíbený citát a jako moc se držíte v reálném životě jeho obsahu?
 2. Co říkáte na výrok Jamese Bonda: Nikdy neříkej nikdy.
 3. Tři nezbytnosti, které musí obsahovat vaše kabelka.
 4. Kde a s kým oslavíte titul Playmate?

Romana Zajícová

 1. Jedná se o citát prvního prezidenta Československa T. G. Masaryka: „Život měříme příliš jednostranně, podle délky, a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem, bez obsahu, bez lásky, bez radosti.“ Nepatřím, ani nechci patřit k lidem, kteří plně nevyužívají možností, které jim život dává. Nerozumím ani těm, co se svým časem nedokážou plnohodnotně naložit. Sama dělám maximum pro to, abych svůj čas využila co nejefektivněji. Koneckonců proto mám své zaměstnání, ve kterém jsem se toho tolik naučila, proto se věnuji focení, proto jsem šla studovat. Vše, co dělám, má svůj důvod a opodstatnění. Každý můj krok mě posouvá k dalšímu cíli. Občas je to opravdu náročné, ale nedovedu si představit, že bych později litovala promarněných příležitostí. A samozřejmě láska k tomu všemu neodmyslitelně patří, bez ní by byl život (i přes to vše) naprosto prázdný.
 2. Kdyby mi to řekl do očí, tak mu odpovím, že mě NIKDY nemůže donutit ho milovat. Ovšem možná v roli Bond girl bych to zvážila (smích).
 3. Velmi zapeklitá otázka. Na pustém ostrově by mi asi kabelka s klíčem od auta, telefonem a antibakteriálním gelem moc nepomohla. Nicméně mám tři jasné favority. Nevycházím bez tužky na rty, když se holt nepodaří make-up, tužka vždy situaci zachrání. Druhou věcí je rozhodně parfém, miluji vůně a jsem do nich blázen. O třetí místo se dělí hřebínek a kreditní karta. Ač se mi to často nedaří, chci mít upravené a objemné vlasy, protože (jak víme), objem dělá dojem. Jelikož jsem ale i dost praktická žena, které spoléhá sama na sebe, volím finanční jistotu. Takže pominu-li asistenční službu, nemusím při poruše auta čekat na prince v naleštěném mercedesu a sednu na autobus.
 4. Velmi ráda bych uvedla, že získaný titul oslavím někde v tropickém pásmu nafocením dalších krásných fotek v písku na pláži při západu slunce. Ale realita je taková, že by oslava proběhla maximálně doma při topení a za svitu žárovky u příprav na státnice. Samozřejmě oslavu s přáteli a lidmi, co mě podporují, bych si ujít nenechala, velkolepá oslava by přišla po státnicích. A přála bych si, abychom spolu se všemi finalistkami nafotily pěkně nadupaný kalendář.

Karolína Holcová

 1. „Život se má prožít, ne přežít.“ Autora citátu bohužel neznám, ale klidně bych se pod něj mohla podepsat. Nemám ráda nudu a stereotyp, naopak miluji, když vytvářím zážitky a s nadšením mohu poznávat něco nového – zajímavé osobnosti, nová místa, jídla i kulturu. Ráda o takových dobrodružstvích přemýšlím a dopředu si je plánuji, avšak spontánní akce jsou stejně ty nejlepší.
 2. Příběhy nám život píše sám a my tak nikdy nemůžeme vědět, co má pro nás přichystaného. Ovšem s jistotou mohu říct, že nám kdykoli může přinést mnoho nových příležitostí. Například, kdyby mi někdo před nedávnem řekl, že se mi naskytne možnost soutěžit o titul Playmate a nafotit snímky do Playboye, řekla bych jen, že je hezké o tom snít. Mé sny se ale nyní stávají skutečností a já jen mohu potvrdit pravdivost tvrzení, že nikdy nemáme říkat nikdy.
 3. Slyšela jsem, že kabelka a její obsah vystihují ženu. Proto byste nejspíš hned poznali, že o sebe ráda pečuji, protože v ní rozhodně nesmí chybět parfém, balzám nebo lesk na rty a hřeben. Vše jsem si pořídila v menších cestovních verzích, jsou tudíž součástí i mých nejmenších kabelek.
 4. Takový úspěch by bylo potřeba oslavit ve velkém stylu. Vždy se snažím obklopovat dobrou společností, tím pádem bych s nejbližšími kamarádkami vyrazila oslavovat do některého z italských velkoměst. Proč zrovna tam? Mám zkušenosti s tím, že lidé tam jsou přátelští, pozitivně naladění a muži velmi atraktivní. Líbí se mi příjemná atmosféra, která na mě dolehne při každé návštěvě Itálie. Samozřejmostí by byl i přípitek mým oblíbeným aperolem.

Denisa Gudelj

 1. V klasicky české společnosti se řídím především: „Přej a bude ti přáno & Dej a bude ti dáno.“ Řídím se tím opravdu poctivě, nemám ráda, když se lidé předhánějí v tom, kdo komu víc závidí, případně udělá větší naschvál.
 2. Absolutně s tímto tvrzením Jamese Bonda souhlasím. Sama jsem se totiž o pravdivosti těchto slov v životě několikrát přesvědčila. Život je nevyzpytatelný, plný překvapení a neplánovaných změn, nedá se nalajnovat.
 3. Žvýkačky, jedná se o závislost. Vaporizér, taky závislost. Telefon, do třetice závislost. Vypadá to, že mám problém se závislostmi (smích).
 4. Nechci předbíhat. Soupeřím opravdu s krásnými dívkami, mám mezi nimi svou favoritku. Opět se budu řídit sloganem: Přej a bude ti přáno. Pokud by se na mě přece jen usmálo štěstí, ráda bych titul oslavila s lidmi z Playboye, kteří se na akci podíleli, zároveň bych u toho chtěla mít svou lásku. Jako ideální se jeví křest čísla.

Kateřina Leksová

 1. „Moje touha po úspěchu je větší než strach z neúspěchu.“ Tímto citátem se řídím celý život. Vždy se mě od příležitosti snaží odradit strach, který nakonec překonám.
 2. Bondova fráze pro mě znamená, že nikdy nebudu studovat španělštinu (nemám ji ráda) a hle, jsem na své první stáží ve Španělsku a koukám, že španělština bude můj oblíbený jazyk. Proto nikdy neříkej nikdy. A platí to i pro Playboy (smích).
 3. V kabelce musím mít oblíbený parfém, nude rtěnku a hřeben.
 4. Titul Playmate bych oslavila s kamarády na stáži ve Španělsku nejlépe v beach baru, ale také s blízkými v Čechách na dobré večeři v naší oblíbené restauraci.