8. března 2022 19:40

Playboy hledá Playmate... (1. část)

A protože kdo hledá, najde, budeme znát jméno nové Playmate v průběhu března, když porota má na výběr z osmi finalistek... Dnes vám představíme první čtveřici. Každá z potenciálních Playmate se pak musela popasovat s výzvou v podobě čtyř následujících otázek:

 1. Jaký je váš oblíbený citát a jako moc se držíte v reálném životě jeho obsahu?
 2. Co říkáte na výrok Jamese Bonda: Nikdy neříkej nikdy.
 3. Tři nezbytnosti, které musí obsahovat vaše kabelka.
 4. Kde a s kým oslavíte titul Playmate?

Jana Marvanová

 1. Autorkou mého oblíbeného citátu je Marilyn Monroe a zní: „To, že uděláš chybu, neznamená, že selžeš pokaždé. Nikdy, nikdy, nikdy si nepřestaň věřit. Protože když si nebudeš věřit ty sama, kdo jiný bude, zlato?“ Tímto citátem se snažím řídit zuby nehty pokaždé, když mám pocit, že už nemám sílu bojovat. Občas vám někdo řekne, že nemůžete něco dokázat, ale přesně, jak říká Marilyn, musíme si věřit, protože když můžeme snít, můžeme to dokázat.
 2. Je to tak. Nejednou v životě jsem použila slovo nikdy a osud mě přesvědčil o tom, že maximálně slovo nikdy můžete použít ve frázi – nikdy nevíte, co se ještě může stát.
 3. Rozhodně výraznou rtěnku, protože tak málo stačí ženě, aby rozzářila svůj look či ho úplně změnila. Klíče, na kterých mám klíčenky pro štěstí, a pak z cestování. A taky papírový diář. Jsem trochu old school a bez diáře jsem ztracená.
 4. Rozhodně s nejbližšími přáteli, kteří mě vždy ve všem podpoří a jsou po mém boku, ať udělám cokoliv, takže si rozhodně zaslouží cupcake se zajíčkem a šampaňské. Oslava by se nejspíš odehrála na místě, kde to srší stylem Marilyn, dresscode à la Kardashian, protože obě představují dívky z Playboye, které mě naučily milovat vlastní tělo, nestydět se za sebe, být sexy ve své kůži a jít za svými sny. V ten moment by se totiž jeden můj sen naplnil a já bych jim tak za to symbolicky poděkovala.

Ellen Horníčková

 1. Oblíbený citát zní: „Buď tak zaneprázdněný plněním svých cílů, že nebudeš mít čas kritizovat ostatní.“ Řídím se tím už nějakou dobu a veškerý čas věnuji svému rozvoji, posunu, svým cílům. A pokud řeším své okolí, snažím se dělat radost nebo pomáhat. Kritika druhých mi nic neříká, nikoho to nikdy nikam neposunulo.
 2. Tato fráze mě zaujala a stojím si za tím, že vše se má zkusit. Nikdy si nemyslete, že něco nedokážete nebo že zrovna vám se to nemůže přihodit. V životě máme neomezené možnosti, když to nejde jednou cestou, půjde to jinou.
 3. Parfém, žvýkačka, řasenka...
 4. S nejbližšími přáteli, na spontánním výletu v zahraničí... nejspíš nějaký ostrov s krásnými plážemi...

Tereza Izerová

 1. Můj oblíbený citát, který mám vytetovaný, je: „Život je krásný boj,“ jelikož život opravdu není jednoduchý, ale vyplatí se pro něj bojovat.
 2. V mém případě se jedná o druhý nejpoužívanější citát, kterým se řídím. Nikdy totiž nevíme, co si pro nás osud v budoucnu nachystá. Sny, které se nám nyní zdají naprosto nereálné, se můžou vyplnit. Stačí v ně věřit a jít jim naproti. To se mi potvrdilo i teď, nikdy dřív jsem si nedokázala představit, že bych se mohla probojovat do TOP 8 nejhezčích finalistek a mít krůček k tomu, stát se novou Playmate.
 3. Mobil, žvýkačky a kreditní kartu.
 4. Titul Playmate oslavím samozřejmě se svými bližními na velké párty, která potrvá až do rána.

Linde von Schwärze

 1. Řídím se svým přesvědčením, že laskavost je nejdůležitější a nejpotřebnější vlastností, snažím se být i skromná. „Skromnost a laskavost jsou vlastní jen takovým lidem, kteří něco dokážou,“ – Gottfried Keller.
 2. Sean Connery má samozřejmě pravdu. Nikdy není nic definitivní, vždy je potřeba to zkoušet a bojovat až do poslední chvíle.
 3. Kromě praktických věcí? MP3, nedokážu udělat bez hudby krok, protančím většinu dne. Pepřový sprej, kdybych potřebovala pomoc já nebo někdy jiný. Červená rtěnka a transparentní pudr, ať můžu v případě potřeby dorazit kamkoli upravená.
 4. S milovaným mužem, pronajali bychom si soukromé wellness.