11. srpna 2022 23:42

Mirka Pikolová: „Každý problém přináší příležitost“

Život je výzva a tak se miss Roma, finalistka České Miss, Miss Czech Republic, absolventka Mezinárodní taneční konzervatoře a účastnice televizní reality show Love Island Mirka Pikolová rozhodla seznámit se svým dokonalým tělem i čtenáře srpnového Playboye.

Playboy: Během focení jste mrzla a pak přišla bouřka. Muselo to být hodně zábavné...
Mirka Pikolová:
To určitě, naštěstí to tak nebylo celý den, odpoledne jsme fotili v teple. Moc jsem ale klimatické změny neprožívala, těšila jsem se na výsledek, tým kolem byl super, spousta pozitivní energie. Prakticky se tomu nedalo nic vytknout.

Playboy: Do toho trpíte závratěmi, a fotilo se na střeše.
Mirka Pikolová:
Je pravda, že mám obavy z výšek, ale pracovalo se docela daleko od okrajů střechy, takže to bylo v pohodě. Kromě toho jsem si celou dobu dávala pozor na to, abych se nedívala dolů. A pořád se kolem mě něco dělo, vlastně jsem ani neměla čas si pořádně uvědomit, že pracujeme na střeše, tedy v prostředí, které jinak rozhodně nevyhledávám.

Playboy: Uvažovalo se předtím o nějaké jiné variantě focení?
Mirka Pikolová:
Přemýšleli jsme i o jiných prostorech a probíralo se několik variant. Nakonec padla volba na střechu, jak se nakonec ukázalo, bylo to vynikající řešení, protože výsledkem jsou velmi povedené fotky.

Playboy: Ale pánové Bulka a Šmajda se o vás v maximální možné míře starali...
Mirka Pikolová:
Samozřejmě, nosili mi deky a stále mě povzbuzovali a říkali, jak jsem skvělá. Hezky se to poslouchalo.

Playboy: Ve vašem případě nejspíš platí, že co vás nezabije, to vás posílí.
Mirka Pikolová:
Platí to nejen pro focení, ale i obecně v životě. Každý problém, který nás může zpočátku i lehce vykolejit, přináší příležitost, a jeho vyřešení nás vždycky posouvá.

Playboy: Co se vás pokouší „zabít“ nejčastěji?
Mirka Pikolová:
Nevím, jestli přímo zabít, ale vůbec se mi nedaří pochopit lidi, kteří místo toho, aby se snažili vyřešit své vlastní problémy, projevují velký zájem o obtíže jiných, a přitom je o to nikdo nežádá. Zároveň ale musím přiznat, že se ani moc nesnažím takový typ lidí pochopit.

Playboy: Asi máte hodně ráda životní výzvy.
Mirka Pikolová:
Jak které! Všeho moc škodí a nemusím mít všechno. Takže kdybyste přede mě například postavil výzvu v podobě pobytu v uzavřeném prostoru s pavouky, určitě bych se takové výzvy velmi ráda vzdala. Pavouky totiž nesnáším.

Playboy: Cítila jste se někdy v životě na hraně maxima možného?
Mirka Pikolová:
Velmi často, i když to občas přináší problémy, snažím se všechno dělat na sto procent. Než abych něco vykonávala jen tak, raději nedělám nic. Než se do něčeho pustím, hledám klady a zápory, nejsem typ člověka, který jde do akce po hlavě s tím, že to nakonec nějak dopadne. Proto neberu každou práci, odhadem deset procent pracovních nabídek odmítám. Není to nic proti zadavatelům, prostě cítím, že bych to nezvládla v patřičné kvalitě.

Playboy: Máte za sebou úspěchy na České miss i Miss Czech Republic, účinkování v televizní reality show Love Island. Jak reagovalo na focení pro Playboy vaše okolí?
Mirka Pikolová:
Naprosto skvěle, přítel, rodina, všude kolem mě jsou nadšení. Určitě za to stálo!

Playboy: Další pictorial pro Playboy už ale budete fotit v suchu na zemi.
Mirka Pikolová:
V to doufám. I když, abych pravdu řekla, netuším, jestli v případě Playboye neplatí jednou, a dost.

Playboy: Určitě ne. Pamela Anderson nafotila tuším čtrnáct pictorialů...
Mirka Pikolová:
V takovém případě do toho určitě půjdu. Už se těším.