24. června 2019 14:18

Lady Dee: „Fantazii se meze nekladou“

Z pocty v podobě volby červencové Playmate se tentokrát těší mladá úspěšná pornohvězda Lady Dee (22). A jelikož focení proběhlo ve znamení představení exkluzivního masturbátoru, bylo téma rozhovoru předem dáno.

Playboy: Z pozice hvězdy filmů pro dospělé propagujete v pictorialu umělou vaginu. Není to poněkud kontraproduktivní? Lady Dee: Určitě ne, protože se jedná o odlitek mojí vaginy. Splnila jsem tak přání svých fanoušků, kteří toužili po nějaké erotické hračce spojené s mým jménem. Umělá, ale zároveň funkční vagina se mi zdála být dobré a zároveň originální řešení.

Playboy: Co když si vaši fanoušci po zakoupení masturbátoru Made in Lady Dee vystačí místo sledování vašich filmů s umělou vaginou? Lady Dee: Nevadí mi to. Kromě toho si myslím, že nic takového nehrozí.

Playboy: Je těžké udělat odlitek z vaginy? Lady Dee: Původně jsem z toho měla obavy, ale ujistili mě, že to nebolí. Nakonec můžu říct, že to bylo docela přejemné.

Playboy: Ale sex přináší určitě větší prožitky... Lady Dee: V tomto případě není co řešit. Určitě raději sex než práce na odlitku vaginy. Už proto, že při druhé činnosti nemůžu projevit svoji akčnost.

Playboy: Co říkáte na fakt, že se stále ve větší míře hlásí o slovo realistické sexuální panny, masturbátory. Lady Dee: Osobně s tím nemám problém. Otázka by měla spíš směřovat k mužům. Pokud někoho baví sexuální panna víc než živé tělo, je to jeho volba.

Playboy: Vzhledem k profesi máte sexu dostatek. Co ale když se muž rozhodne dojít k ejakulaci nikoli skrze partnerku, ale vaginu Lady Dee? Lady Dee: Nevidím důvod cítit se provinile. Každý má právo vlastní volby.

Playboy: Tisíce mužů budou moci sdílet své zážitky o tom, jak si to rozdali s vaginou Lady Dee... Lady Dee: S tím jsem do toho šla… Proč ne. Snad budou výrobní kapacity stíhat.

Playboy: Co Lady Dee double? Nejdřív se nabudím při sledování vašeho akčního videa, k ejakulaci mě pak dovede váš masturbátor. Lady Dee: Fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Playboy: Ve prospěch umělé vaginy hovoří i nemožnost selhání? Lady Dee: Určitě ano. Na druhou stranu se ale uživatel nedočká partnerčina orgasmu.

Playboy: Prý se nedíváte na vlastní filmy. Lady Dee: V poslední době moc ne. Řekla bych, že jsem dosáhla patřičné úrovně. Ale v začátcích jsem věnovala vlastním videím i práci konkurence docela velkou pozornost, bylo co zlepšovat.

Playboy: Teď už jste na vrcholu? Lady Dee: Vždycky existují rezervy, určitě bych mohla některé věci zahrát líp. Myslím, že mám ještě jisté nedostatky v zaujetí pozic. Taky bych mohla zapracovat na mimice a orgasmu.

Playboy: Jak je těžké zahrát orgasmus? Lady Dee: Není to zase až tak úplně jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zejména v privátním životě, kdy má každý normální partner radost z toho, když kromě sebe uspokojí také partnerku. Nejčastější chybou je přehrávání. Chce to trénink.