5. října 2020 22:24

Karolína Huvarová: „Vím, co chci...“

Říjnová Playmate je známá fitness trenérka a historicky první obyvatelka starého kontinentu, která se stala kondičním trenérem a na několik zápasů dokonce koučem amerického hokejového celku Carolina Thunderbirds. Kromě toho vystudovala na American University Washington of Law imigrační právo. Nabídku k focení pro Playboy akceptovala Karolína takřka okamžitě, výsledkem spolupráce je pictorial z 27. patra jistého pražského mrakodrapu z kategorie mimořádně zdařilých.

Playboy: Fotila jste s proslulou perfekcionistkou Alžbětou Jungrovou. Jak moc jste prosadila svoji vizi, nebo všechno řídila Alžběta?
Karolína:
Režii měla z mnohem větší části pod kontrolou Alžběta, což mi ovšem vzhledem k jejímu profesnímu renomé a kvalitám vůbec nevadilo. Nakonec jsme se před focením ani nescházely. Alžběta vybrala lokality, kompozici, zatímco já jsem se pak víceméně točila jako na obrtlíku. Ale točila jsem se ráda, a jak ukazují výsledky, docela dobře.

Playboy: Z fotek se mi ale nezdá, že byste byla pouhou pasivní účastnicí dění kolem sebe.
Karolína:
To určitě ne, strašně mě to bavilo. Skvělá atmosféra v týmu, všechno šlo samo, krásné počasí. Moc jsem si to užila. Ten den bylo prostě všechno tak, jak má být.

Playboy: Je něco, co vám utkvělo v paměti?
Karolína:
Voda ve vaně byla zpočátku velmi příjemná, jenže v šest hodin s blížícím se večerem už to tak příjemné nebylo. Nakonec ale všechno spravilo několik kbelíků horké vody.

Playboy: Proběhla diskuse ohledně konečného výběru?
Karolína:
Přišlo mi nějakých 50 fotek, Jáno Bulka z Playboye, který pictorial produkoval, mi řekl, že si mám vybrat takových patnáct. Kupodivu jsme se prakticky ze 100 procent shodli. Pak následovala ještě jedna schůzka a bylo hotovo.

Playboy: Jste člověk, který má rád věci pod absolutní kontrolou, nebo se raději necháte vést a zlehka korigujete směr?
Karolína:
Neexistuje univerzální odpověď, mnohdy to bývá tak, že každá situace vyžaduje vlastní řešení. Každopádně vždy chci vědět, do čeho jdu, a pokud už do něčeho jdu, snažím se být v maximální možné míře připravená. Zastávám totiž názor, že ďábel je skryt v detailu a na první pohled drobná nedotaženost může poškodit práci celého týmu. Platí to ve focení, ve sportu...

Playboy: Preferujete tedy diplomacii před silou?
Karolína:
Nemám s kompromisy problém, na druhou stranu vím, co chci a kde začíná nechtěný prostor. Proto bych nešla do ničeho, co je v rozporu s mým přesvědčením, životní vizí. Určitě nejsem za všech okolností hodná dívenka.

Playboy: V USA jste se starala o fyzickou kondici hokejistů, říká se, že běda mužům, kterým žena vládne.
Karolína:
Myslím, že chlapcům chybím. Moje kruhové tréninky na suchu si určitě oblíbili…

Playboy: Mám s hokejem jisté zkušenosti, proto vím, že pokud něco hokejisté opravdu nesnášejí, je to fyzická příprava na suchu.
Karolína:
Moje výhoda spočívá v tom, že jsem žena. Kluci proto makali, aby nedali najevo sebemenší známku slabosti.

Playboy: Vadí vám, když se za vámi někdo obdivně otočí, případně řekne něco ve smyslu, že závidí vašemu partnerovi?
Karolína:
Nemám s tím problém, nicméně nesnáším, když na mě někdo na ulici píská, troubí, případně pronáší na moji adresu rádoby vtipné poznámky, kterým se směje jen on sám. Takových lidí mi někdy bývá až líto.

Playboy: Když teď za vámi někdo přijde s tím, ať mu podepíšete Playboy s vaším pictorialem a řekne, že vám to bez šatů moc sluší?
Karolína:
Ráda tak učiním. Nemám nic proti mužům s dobrým vkusem.

Playboy: Po nabídce focení jste podle svých slov skákala radostí. Odhaduji, že Playboy s vlastní obálkou a pictorialem jste musela otevírat někde venku, protože v místnosti byste si mohla rozbít hlavu.
Karolína:
Nejste daleko od pravdy. Časopis jsem ale dostala v redakci, takže jsem to nepřeháněla s odrazem. Nicméně radostí jsem skákala venku, a to ho hodně vysoko, už u předchozího čísla. V rubrice Připravujeme jsem totiž viděla obálku následujícího Playboye a anotaci svého pictorialu.

Playboy: Pamela Anderson měla v Playboyi tuším čtrnáct pictorialů, chystáte se ji dohonit?
Karolína:
Proč ne! V této chvíli by mi ale úplně stačilo, kdyby se moje fotky objevily v některém ze zahraničních vydání Playboye, ideální variantou je Amerika, ve které trávím polovinu roku. Nicméně, nebráním se žádné dobré nabídce.