10. března 2021 23:02

Irene: „Řekla jsem si, holka, pořád na to máš...“

Kombinace matky osmi dětí, a Playmate! Zní to sice neuvěřitelně, ale je to tak. A protože aktuální pictorial Playboye s opravdu osminásobnou „maminou“ na obálce vzbudil mimořádný ohlas, požádali jsme Irene o rozhovor. Přes pochopitelnou časovou vytíženost nám bylo vyhověno.

Playboy: Odpověď na následující otázku zajímá snad 99 procent žen na celé planetě. Jak přivést na svět tolik dětí a zároveň si udržet postavu hodnou Playboye? Irene: Je na to docela jednoduchá odpověď: silná vůle a odhodlání. Těhotenské oblečení nevedu, k běžnému šatníku se vracím pár dnů po porodu. Jenom si dávám trochu větší pozor na jídelníček. Jsem veganka, občas učiním výjimku ve prospěch kaviáru nebo narozeninového dortu. Nedělám žádná silová cvičení, pro udržení figury mi stačí jednoduché cviky na protahování.

Playboy: Nechtěla byste na toto téma napsat pro Playboy pár textů? Irene: Samozřejmě, kdykoli. Bude mi ctí.

Playboy: Prozraďte na začátek vaše oblíbené jídlo. Irene: Takové snad ani neexistuje. Ale obzvlášť si pochutnám na domácí směsi salátů, kterou si sama vymýšlím. A pochopitelně, kus Francouzky ve mně nikdy neřekne „ne“ čerstvě upečené bagetě.

Playboy: Jak často cvičíte? Irene: Pořád, protože máme hodně dětí a velký dům. Chůze do schodů má něco do sebe. Pak už se stačí jen protahovat.

Playboy: Co vás napadlo, když jste obdržela nabídku fotit pro Playboy? Irene: Že jsem blízko splnění snu. Když mě pak fotografka Veronika Marx představila týmu Playboye, řekla jsem si: „Panebože, já snad sním.“ Jenom jsem to musela vyjednat s manželem, ale bylo to úplně bez problémů. Celou dobu mi vyjadřoval svoji podporu. Chce, abych byla svojí vlastní paní a nebála se ukázat svoji ženskost.

Playboy: Nepřišla chvíle, kdy jste svého rozhodnutí litovala? Irene: Nelitovala jsem toho ani na vteřinu. A udělala bych to znovu a znovu… a znovu!

Playboy: Ohlížíte se ve svém soukromém životě do minulosti, nebo žijete pouze přítomností a budoucností? Irene: Dívám se do budoucnosti, ale minulost nevytěsňuji. Minulost z nás udělala to, čím jsme. A budoucnost nám umožňuje plnit si své sny.

Playboy: Umíte se poučit ze svých chyb? Irene: Určitě a činím tak neustále. Nejdůležitější je, že se nebojím si své chyby přiznat.

Playboy: Měla jste o focení jasnou představu, nebo jste to nechala na profesionálech? Irene: Jednalo se o týmovou práci. Přípravě jsme věnovali hodně času a úsilí. Výsledek je kombinací mých nápadů a top práce lidí z Playboye.

Playboy: Je něco, co vás při focení zaujalo a překvapilo? Irene: Svatební šaty. Cítila jsem se v nich skvěle. Připomněly mi moji vlastní svatbu, to, jak moc jsem byla ten den šťastná.

Playboy: Jaké byly vaše první dojmy z pictorialu? Už nikdy! Nebo: Dala bych si to klidně znova! Irene: Řekla jsem si: Holka, pořád na to máš! Veronika Marx zachytila všechno, kromě přirozené krásy taky duši.

Playboy: Patříte mezi lidi, pro které platí: Nikdy neříkej nikdy? Irene: Jednoznačně, protože člověk nikdy neví. Jsem připravená na každou špatnost a sny se mají plnit.