návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Eva Decastelo 12/18
Autor: Jan Tůma Eva Decastelo 12/18
Insider

Eva Decastelo: „Možná je lepší si občas nabít hubu...“

Vydáno: 23.11.2018
Konec dobrý, všechno nejlepší, chtělo by se říci v souvislosti s posledním pictorialem letošního roku. Jeho stěžejní osobností je totiž po dvaceti letech Eva Decastelo. A pak že nestárnou jen chlapi!

Údajně existuje jediný způsob, jak zacházet s ženami. Bohužel ho nikdo nezná...
Slyšela jsem, že existuje manuál na zacházení se ženami, ale má prý několik tisíc stran a je napsaný v aramejštině.

Jak lze co nejlépe vycházet a zacházet s Evou Decastelo?
Tak na to by bylo lepší zeptat se mého muže, protože ten to zatím zvládá skvěle.

Z vašich vyjádření se zdá, že jste dáma od rány, ale „ranařky“ bývají občas docela zranitelné.
Nevím, jestli jsem ranařka, jen se snažím být autentická. A jsem nejspíš zranitelná jako každá žena. Takže, mám slabá místa, ale ta si pečlivě chráním.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Eva Decastelo, Playboy 12/18

Jak moc těžké je najít ve vašem případě slabší stránku?
Nemyslím, že by nebyly, ale doufám, že není jednoduché je najít. Ale hodně to souvisí s pohodou, ve které se momentálně nacházím.

Snažíte se své slabiny odstranit, nebo si říkáte, že jiná už nebudete?
Slabiny asi úplně odstranit nelze, ale dá se na nich pracovat. A někdy se mohou z původních slabin stát silné stránky. Myslím, že některé věci, o kterých jsem si myslela, že mohou být moje slabiny, okouzlily mého muže.

Věříte v osud, nebo v to, že se štěstí musí jít naproti?
Věřím, že když něco chcete, musíte pro to něco udělat. A možná je lepší si občas nabít hubu, než jen čekat, jestli se to nevyřeší samo.

Eva znovu ovládla titulní stranu časopisu Playboy po téměř dvaceti letech.
Autor: redakce Eva znovu ovládla titulní stranu časopisu Playboy po téměř dvaceti letech.

Ještě dvanáct pictorialů a budete jich mít stejně jako Pamela Anderson. To by bylo, abyste se jí alespoň nevyrovnala!
Nikdy jsem neměla potřebu srovnávat se s Pamelou Anderson. Protože každý soudný člověk si dá vedle sebe fotky a je mu jasný…

Nevím sice, co je jasný, ale budiž. Vycházím z vašich slov, že pokud nebudou vaše prsa u kolen, budete je ukazovat. Jak vidno, gravitace se na nich zatím nepodepsala.
Gravitace ne, ale stárnu, jako každá normální žena. Takže i moje tělo je starší. Zatímco před dvaceti lety jsem se nemusela při focení hlídat, dnes už to není tak jednoduché. Manžel si ale myslí, že mám krásná prsa, takže je všechno v pořádku.

Playboy tedy nebude muset čekat na další pictorial Evy Decastelo dalších dvacet let?
Za dvacet let už by o něj nikdo ani nestál. Jsem ráda, že ten aktuální ještě někdo chce. Říká se sice, že nikdy nemáš říkat nikdy, ale je tady velká pravděpodobnost, že jsem nafotila svůj poslední pictorial.

Porovnala jste oba pictorialy?
Je tam rozdíl skoro dvaceti let, ze srovnání bych tak mohla dostat depresi. Takže nesrovnávám. To jsem mohla udělat v roce 2005, když jsem pro Playboy fotila podruhé. Jen jsem tam nebyla nahá, ale ve spodním prádle.

Související témata: Eva Decastelo , rozhovor , pictorial , Playboy 12/18