Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Angii
Autor: FTV Prima Angii
Insider

Angii je připravena přijímat výzvy

Vydáno: 30.09.2019
Ze severomoravského Bruntálu přes Anglii na obálku Playboye. Přesně tak lze popsat cestu říjnové Playmate Angii, která nemá problém riskovat v mezích zákona a zdravého rozumu.
Playmate 10/2019 - Angii
Playmate 10/2019 - Angii

Playboy: Jaká byla vaše první reakce poté, co jste si otevřela aktuální číslo Playboye a zhlédla svůj pictorial?
Angii:
S radostí jsem konstatovala, že se to povedlo. Udělala se spousta fotek, bylo z čeho vybírat, takže konečný výsledek odpovídá vynaloženému úsilí. Proto maximální spokojenost.

Playboy: Jak moc jste se podílela na výběru fotek?
Angii:
Měla jsem hlasovací právo, ostatně jednalo se o můj pictorial. Zároveň jsem ale dělala s lidmi, kteří mají s Playboyem dlouhodobé zkušenosti, vědí, co zabírá na čtenáře, umí odhadnout jeho reakce. Taky proto jsme se prakticky na všem shodli.

Angii – focení říjnové Playmate.
Autor: FTV Prima Angii – focení říjnové Playmate.

Playboy: Jste dáma kompromisu?
Angii:
Jak v čem! Jsou věci, do kterých si moc mluvit nenechám. V případě pictorialu se ale sešly tři subjekty, které měly a mají zájem na co nejlepším výsledku. Proto jsem neměla s kompromisy žádné problémy. Ale vím, co chci. Myslíte si, že je to špatně?

Playboy: Určitě ne! A co chcete právě teď?
Angii:
Po celodenním focení se chystám do sauny, docela se těším. Pak si chci v klidu prohlédnout fotky a rozhodnout, které z nich pověsím zítra na instagram.

Angii – focení říjnové Playmate.
Autor: FTV Prima Angii – focení říjnové Playmate.

Playboy: Pokud se pro něco rozhodnete, přijímáte argumenty proti?
Angii:
Záleží na míře dosahu rozhodnutí. Některé věci ve svém životě řeším bez konzultace s okolím. Jindy nemám problém nechat si poradit. Ale když už učiním konečné rozhodnutí, je hotovo, nenechám se zviklat. Nemám problém riskovat v mezích zákona a zdravého rozumu.

Playboy: Jak jste se dostala k focení pro, Playboy?
Angii:
Docela jednoduše. Mám kamaráda, který se pohybuje v mediálním prostředí, má s Playboyem nejlepší zkušenosti a přišel s tím, že bychom mohli zkusit nafotit pictorial a obálku.

Angii – focení říjnové Playmate.
Autor: FTV Prima Angii – focení říjnové Playmate.

Playboy: Jak moc jste váhala?
Angii:
Vůbec jsem neváhala, brala jsem to jako úžasnou příležitost. Nedovedu si představit, že bych odmítla fotit pro časopis, na jehož stránkách se prezentovaly například Marilyn Monroe, Kate Moss, Pamela Anderson, Naomi Campbell, Claudia Schiffer... Dostala jsem šanci, snad jsem jí využila.

Playboy: Utkvělo vám něco z focení v paměti?
Angii:
Playboy je venku týden, prvotní nadšení proto zatím logicky zastínilo vzpomínky. Všechno, co se kolem mě seběhlo, vnímám jako jednolitý celek. Určitě nikdy nezapomenu na skvělý tým lidí, který jsem měla kolem sebe. Mimo jiné to byla velká legrace, pořád jsme se něčemu smáli. Těch šestnáct hodin, po které jsme v kuse pracovali, uběhlo strašně rychle.

Angii s Jánem Bulkou – focení říjnové Playmate.
Autor: FTV Prima Angii s Jánem Bulkou – focení říjnové Playmate.

Playboy: Čeká vás sauna, výběr fotek na instagram. Co blízká budoucnost?
Angii:
Jsem strašně spontánní člověk, který nerad plánuje. Čekám, až se objeví další výzva…

Playboy: Výzvám by se ale mělo jít naproti...
Angii:
Na druhou stranu by se nic nemělo přehánět. V této chvíli vím, že bych se chtěla věnovat fotomodelingu. Jedná se o branži, která je spojena s řadou zajímavých lidí. Takže kdoví, jakým způsobem se bude dál vyvíjet můj život. Ale jako pozitivní člověk jsem připravena přijímat kdykoli výzvy.

Sledujte Playmate Angii na jejím instagramu

Související témata: Angii , Playmate , Playboy 10/19 , rozhovor , interview