20. června 2019 15:10

Andrea Antony: „Něco jsem nechala na doma!“

V Playboyi působím takřka čtvrtstoletí, proto jsem žil v představě, že mě v souvislosti s nejslavnějším pánským magazínem nemůže nic překvapit. Jak se ukázalo, hluboce jsem se mýlil. Oním překvapením je dáma z obálky a hvězda úvodního pictorialu moderátorka TV Prima Andrea Antony.

Playboy: Ještě nikdy jsem nerazil na žádnou dámu, která se pictorialem v Playboyi loučila se svobodou. Jak vás to napadlo? Antony: Na konci loňského roku přišla nabídka z redakce Playboye, jestli bych se nechtěla objevit na obálce a k tomu nafotit pictorial. Jednalo se o nabídku z kategorie těch, které neleží na stole každý den, proto jsem nad tím začala dumat. Nakonec jsem souhlasila pod podmínkou, že za focením bude nápad, který mě bude bavit. Pánové z Playboye přišli s ideou v podobě superhrdinky v prostředí Dolních Vítkovic. Představa focení v komiksovém kostýmu v industriálních Vítkovicích mě okamžitě oslovila.

Playboy: Fotilo se v prostředí, ve kterém se koná známý festival, Beats for Love, kterého se účastní takové megastar, jako Don Diablo… Antony: Vím a těší mě to. Focení je spojeno právě s Beats for Love, festivalem, který aktuální číslo Playboye podporuje. Prostředí má neopakovatelnou atmosféru a velkou sílu.

Playboy: Je tedy pictorial loučením se svobodou? Antony: Nevím, jestli se to dá tak říct. Obálku a pictorial fotila totiž slečna Andrea Košťálová, jenže čtenáři se budou dívat na paní Andreu Antony.

Playboy: Pictorial rovná se tedy velká tlustá čára za dosud úspěšným životem? Antony: Proč tlustá čára? Spíše symbolická, hodně přerušovaná.

Playboy: Takže nepřepínáte coby mladá paní do úsporného módu? Antony: Věřte mi, brzdit nebudu.

Playboy: Měl s focením pro Playboy váš v té době budoucí manžel problém? Antony: Neřekla bych, že problém. Ale vzhledem k tomu, že jsem svou účast v Playboyi považovala za velké rozhodnutí, tak jsem s ním focení samozřejmě konzultovala. Zpočátku byl lehce zaskočený, jistý čas nabídku zpracovával. Nakonec přišel s tím, že se jedná o velkou příležitost a pokud do toho chci jít, můžu počítat s jeho podporou.

Playboy: Pan Antony si to zpracoval sám, nebo byl ze strany budoucí manželky vystaven procesu zpracování? Antony: Manžel si to potřeboval zpracovat sám, z mé strany se mu dostalo patřičného času. Já to pak lehce dopracovala.

Playboy: Dostalo se vám z manželovy strany hranice, kterou nelze překročit? Antony: To ne, stačilo poskytnout několik základních informací ve smyslu, co bude a co nebude. Každopádně, šla jsem do toho s tím, že přesně vím, co chci a co nechci. I Playboy chápal, že si musím něco nechat na doma.

Playboy: Co pictorial paní Antony po pěti letech manželství? Antony: Uvidíme, jak bude paní Antony po pěti letech manželství vypadat. Po měsíci zatím dobrý. Jsem soudný člověk, vím, na co mám. Každopádně nikdy neříkám nikdy.

Playboy: Jak moc jste pracovala na ději pictorialu? Antony: Od začátku se jednalo o tvůrčí dialog, Playboy vycházel z toho, že pokud to má dopadnout, musím být s výsledkem vnitřně spokojená a ztotožnit se s ním.

Playboy: Neznám ženu, která by se neztotožnila s postavou superhrdinky. Antony: To je asi pravda, všechny jsme tak trochu superhrdinky. Latexové kostýmy šité na míru to však povýšily na vyšší level.

Playboy: Dejme tomu si za deset let otevřete červencový Playboy 2019, podíváte se na superhrdinku. Co vás přitom napadne? Antony: Snad do té doby zapomenu na tu zimu, ve které se fotilo. A doufám, že zjistím, že jsem se za těch deset let vůbec nezměnila.

Petr Bošnakov, vedoucí on-line vydání