17. února 2023 08:38
Eva Pospíšilová

Dekorativní kosmetiku pro partnerku vybírejte pečlivě. Jen ta nejlepší bude dobře sloužit

Nehleďte na kvantitu, vybírejte při nákupech dekorativní kosmetiky kvalitu. Jen ta totiž zaručí přesně ten správny look. Francouzský šarm, americká výstřednost, nebo zkrátka jen omlazení o pár let díky vhodně zvolenému odstínu lesku na rty? To vše nabízí značka Orlane. Zamilujte se.

Pravdou je, že vyznavačkám jednoduchosti a přirozeného vzhledu stačí v neceséru jen několik propriet a krásná bude za všech okolností. Protože přirozenost spočívá ve zvýraznění rtů, obočí a řas. Vhodně zvolený odstín rtěnky lze použít místo tvářenky, rozklepat a zafixovat pudrem či bronzerem. Přesně tak jednoduchá může ženská krása být. Pokud se právě chystáte partnerku obdarovat beauty arzenálem a potěšit tím i sebe, vyzkoušejte produkty, na které přísahají Francouzky. Na řasenku, která nelepí řasy, nezanechává otisky na spodním víčku. Vsaďte na kosmetiku, která vyživuje a chrání, lesky na rty nabízí v aktuálních módních barvách. Dopřejte své krásnější polovičce skvělou péči, rozjasněný a omlazující look, který dodá jiskru. Stejně tak svůdný pohled i alabastrově porcelánovou pleť, která z ní udělá dámu na celý den. Dekorativní pečující kosmetika Orlane zahrnuje širokou škálu jedinečných kolekcí rtěnek, podkladových make-upů, kompaktních pudrů a tónovacích hydratačních krémů, které nejen podtrhnou krásu pleti, ale také ji ošetří. V neceséru vaší parnerky by rozhodně neměla chybět ani pečující řasenka a nezbytný rozjasňující pečující štětec na oční kontury. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Zkuste naše tipy pro ženskou krásu:

Prodlužující řasenka Solei Bronze, Orlane | 6,5 g | 926 Kč

Prodlužující řasenka Orlane má perfektní, anatomicky tvarovaný silikonový kartáček, díky němuž se velmi jednoduše a přesně nanáší. Její krémová textura dokonale obalí každou řasu, řasy neslepuje a nerozmazává se. Obsahuje vitamin E a hydratační složku.

Bronzující pudr Solei Bronze, Orlane | 9 g | 955 Kč

Pečující pudr této řady vždy rozzáří pleť a dodá jí neodolatelné bronzové opálení. Je vhodný i pro zralejší pleť, kterou zásobí potřebnými vitaminy a skryje nežádoucí vrásky. Chrání rovněž proti dehydrataci. Bronzující kompaktní pudry Orlane vytvářejí přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. O pohodlí a příjemný pocit pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience.

Lesky na rty Orlane | 7 ml | 521 Kč

V mnoha odstínech, přesto stále se skvělou přidanou hodnotou pro smyslné rty. Pečující lesky na rty viditelně zvětší jejich objem, zároveň se starají o vyživení, hydrataci a regeneraci. Váš úsměv svou září zastíní i samotné slunce. Pečující lesky na rty Orlane dodají vašim rtům novou vitalitu, rty budou sametově hebké, zářivé a díky vysokému lesku budou působit plnějším dojmem. Lesky Orlane jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou, vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku.

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny. Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com.