10. prosince 2019 15:50

Prémiový střešní box Thule Vector na českém trhu

Prémiová kvalita, důmyslné funkce, ergonomie a originální design.

Nový střešní box Thule Vector nabízí skvělý výkon, prémiové vlastnosti, důmyslné funkce a osobitý vzhled, díky kterému budete jedineční během svého aktivního života. Thule Vector je střešní box jako žádný jiný. Poskytuje bezkonkurenční uživatelský zážitek, je stylový, sportovní a propracovaný do nejmenších detailů. Thule Vector určuje nový standard v prémiových střešních boxech a dodává osobitý vzhled každému automobilu. Mezi základní funkce patří integrované LED osvětlení, oboustranné otevírání a zavírání, bezpečné zamykání se systémem SlideLock, snadná instalace díky systému PowerClick a pohodlný přístup k uložený předmětům díky ergonomickému designu. Vyrábí se ve třech velikostech: Medium, Large a Alpine.

Neobyčejný střešní box

Thule Vector vystupuje z davu díky dokonalému a plynulému spojení víka a dna a také charakteristickou přední nakloněnou hranou. Za vynikající produktový design již box získal dvě prestižní ocenění, the iF Product Design Award a Red Dot Award.

Uživatelsky jednoduchý a praktický

Všechny funkce jsou v každé situaci uživatelsky jednoduché, ať už se jedná o montáž samotného boxu, nakládku nebo vykládku vybavení, nebo jen hledání potřebných věcí uprostřed noci. Na každém kroku přináší Thule Vector prémiovou funkčnost.

Testováno na hranice možností a ještě dále

Tak jako všechny střešní boxy Thule prošel i vector intenzivním testováním jak v reálném živote, tak v testovacím centru ve Švédsku, kde jsou střešní boxy vystaveny testům v extrémních podmínkách.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Elegantní, sportovní design s hladkým spojením víka a dna, který zajistí osobitý vzhled jakémukoli vozidlu
  • Prémiový interiér s integrovaným osvětlením a plstěným dnem pro vyšší ochranu a větší pohodlí
  • Zpevněné víko zaručuje snadné a bezproblémové oboustranné otevírání a zavírání
  • Interiér víka bílé barvy v kombinací s osvětlením LED usnadňuje nakládání a vykládání ve tmě
  • Systém SlideLock se samostatnými funkcemi pro zamykání a odemykání zajišťuje víko na místě a upozorňuje, kdy je box bezpečně uzavřen.
  • Snadné upevnění díky rychloupínacímu systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu utažení cvakne, jakmile je náležitě utažen, a zaručuje tak rychlé a bezpečné upevnění.
  • Plný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu s nákladním boxem díky jeho předsunuté poloze.