Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Audi
Audi Autor: Porsche Česká republika s.r.o.
Auto-Moto

e-SALON představí ekologická auta i letadlo

Vydáno: 02.11.2018
Žhavé novinky ze světa inteligentní udržitelné dopravy nabídne první ročník veletrhu e-SALON. Na výstavišti v pražských Letňanech se již v listopadu představí zbrusu nové vozy na alternativní pohon, moderní technologie v dopravě, samořiditelná auta, služby carsharing i koncept chytrého města Smart Prague. K vidění bude i letadlo na elektrický pohon.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lexus UX
Lexus UX
Lexus

Veletrh návštěvníky provede budoucností dopravy, která je prošpikovaná nemodernější technologií pro zvýšení kvality a pohodlí života. Na e-SALON dorazí Volkswagen, Nissan a BMW, se kterými se na tuzemských silnicích můžeme setkat nejčastěji. Dalšími lákadly budou vozy značek Toyota, Audi, Jaguar nebo Land Rover. Prezentace nabíjecí a plnicí infrastruktury ukáže, jak snadné a rychlé je dobíjení. Přibývá i veřejných dobíjecích stanic, největší síť u nás provozuje skupina ČEZ. Zajímavý pohled na udržitelný rozvoj nabídne i projekt chytré Prahy 2030, mezi jehož priority patří rovněž mobilita budoucnosti, která bude čistá, sdílená, inteligentní a samořídící. Generálním partnerem akce je skupina ČEZ a konat se bude pod záštitou hlavního města Prahy v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 15.–18. listopadu 2018.

ΦNIX pure plane
ΦNIX pure plane
NIX Pure Flight
Toyota Camry
Toyota Camry
Toyota Central Europe - Czech
Související témata: e-Salon , veletrh , auto , letadlo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama