Soutěž Night Run

NIGHT RUN BANNER 01

 

Soutěž Night Run

Seriál nočních běžeckých závodů Night Run pokračuje v Praze

Pátá zastávka celoročního seriálu slibuje díky noční atmosféře nový rozměr běhání a díky doprovodnému programu večer plný zážitků.

Účast tisícovky běžců v každé z předchozích zastávek seriálu Night Run 2015 dokazuje, že Češi podléhají ve velkém kouzlu běhu. Někdo chce během zhubnout, jiný se chce dostat do lepší kondice, jiný si tak zase čistí hlavu od problémů každodenního života. Ti všichni mají díky nočním městským závodům Night Run 2015 možnost zažít podmanivou atmosféru nočních měst a prospět nejen svému zdraví, ale i dobré věci. Část výtěžku ze startovného z pěti kilometrové trasy s názvem AVON běh totiž poputuje na konto AVON boj proti rakovině prsu.

Praha bude po Hradci Králové, Ostravě, Brnu a Mostu již pátou zastávkou druhého ročníku seriálu pro běžce s čelovkami. Night Run Praha se uskuteční v centru Prahy na Letné a v Letenských sadech, které jsou oblíbenou tréninkovou lokalitou pražských běžců. Připraveny budou tratě na 5 a 10 kilometrů a také dětské závody RWE Kids Cup.

Děti budou závodit na tratích od 400 metrů do dvou kilometrů ještě před startem hlavního závodu od 17.30 hodin. Start hlavního závodu Night Run Praha je naplánován na 19.30 hodin. Hlavní závod vypsaný na 10 km je tvořen dvěma pětikilometrovými okruhy, přihlášení si mohou ke startu ale zvolit také kratší, pětikilometrový AVON Růžový Běh.

Za každého startujícího na AVON Běhu posílají organizátoři Night Run 100,- Kč na konto AVON boje proti rakovině prsu – veřejnou sbírku proti rakovině prsu, ze které je podporována prevence, pomoc nemocným ženám a další výzkum tohoto onemocnění. Čím víc nás tedy poběží, tím větší vyjádříme solidaritu s nemocnými a jejich rodinami.

Více informací a přihlášky najdete na stránkách www.night-run.cz
Nyní máte možnost vyhrát 5 x startovné zdarma, v rámci něhož získáte nejen možnost běžet jeden z uvedených závodů, ale také: Startovní číslo, měřící čip na botu do tkaniček - jednorázový, originální medaile NIGHT RUN pro každého v cíli, multifunkční šátek na krk, či hlavu, startovní igelitovou tašku plná nejrůznějších dárků (jako např. časosopis Dieta, medvídky Haribo, Jsem Višňová tyčinka z pravé belgické čokolády, dárek společnosti ALPA), občerstvení na trati (minimálně na 5. kilometru) a v cíli - ISOSTAR, bohaté občerstvení v cíli ovoce/koláče/záviny/ISOSTAR/musli/kandované ovoce, Birell pivo v cíli, RIO MARE - Insalatissime, SMS s osobním výsledkem v cíli, masáž v Alpa stanu - zdarma a spoustu další zajímavých doprovodných akcí a cen na www.night-run.cz.

 

Soutěž byla ukončena 17.9.2015, všem soutěžícím děkujeme a výhercům gratulujume!
O své výhře budou informováni e-mailem.
Váš Playboy.cz

 

 


©2017 Playboy.cz, All rights reserved.